بنر ویــژه

توصیه های مهم خرید
رمز موفقیت آگهی شما

من رمز عبور را فراموش کردم


آمار بازدید از سایت
تاریخآگهیبازدید
07.2719284447
07.2615286823
07.252433528
07.2416475669
07.2318093588
07.228886097
07.21069663

بازدید امروز:59961
کاربران آنلاین:424
آگهی این ماه:3712
بازدید این ماه:2092332
بازدید این آگهی:101
بازدید زیر گروه:2849676
بازدید گروه:12733473
افتتاح سایت:15/6/1385


پیوند ها

آموزش ورد

فروش آنلاین کارت آیتونز و گوگل پلی

گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صادرات، واردات و ترخیص کالای گمرکی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

انواع رابط هاي فيبر نوري (پيگتيل و پچ کورد)

شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) ارائه کننده ي انواع پيگتيل و پچ کورد فيبر نوري (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سيمپلکس و داپلکس فيبر نوري (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعيف کننده فيبر نوري (Attenuator) مي باشد.

پيگتيل فيبر نوري
پچکورد فيبر نوري
پيگتيل سينگل مود
پيگتيل مالتي مود
پچکورد سينگل مود
پچکورد مالتي مود
توليد پيگتيل و پچکورد فيبر نوري
توليد پيگتيل و پچکورد سينگل مود
توليد پيگتيل و پچکورد مالتي مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پيگتيل فيبر نوري LC مالتي مود
پيگتيل فيبر نوري LC سينگل مود
پيگتيل فيبر نوري SC مالتي مود
پيگتيل فيبر نوري SC سينگل مود
آداپتور فيبر نوري
آداپتور ثابت و هيبريد
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سيمپلکس
آداپتور داپلکس
سيمپلکس و داپلکس
اتنييتور فيبر نوري
تضعيف کننده مخابراتي
تضعيف کننده فيبر نوري
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter



مشــخــصــات آگــهــی

ایمــیل :
تلفن : 88851270-021
موقعیت : تهران
آدرس : تهران، خ ولیعصر، خ مطهری، خ لارستان، ک افتخاری نیای شرقی، پ 12، واحد 8
قیمت : تماس بگیرید
ثبت آگهی :  چهارشنبه 14 بهمن 1394
انقضای آگهی :  سه شنبه 01 فروردین 1396
بروز رساني :  پنجشنبه 27 مهر 1396
بازدید :






ارسـال پیغـام برای آگهی دهنده
تماس بـا: اکسین تلکام
در مـورد: انواع رابط هاي فيبر نوري (پيگتيل و پچ کورد)
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به موبایل
ارسال به ایمیل
ارسال به صندوق پیامها
ارسال به یاهو مسنجر
کد امنیتی :

تماس با آگهی دهنده : در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد.آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همچنین از طریق فرم ارسال پیغام در زیر عکس آگهی میتوانید پیغام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.پس لطفا با مدیریت سایت تماس نگیرید.


اعتبار آگهی دهنده : بر طبق قوانین سایت درج هر گونه آگهي در سايت به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات وضمانت و هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سايت ما نمي باشد. بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.سایت ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.



گزارش تخلف و حذف آگهی : در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشتید میتوانید ابتدا از طریق منوی کاربر وارد سایت شده و در بخش کاربری آگهی را حذف کنید و یا بر روی کلید گزارش تخلف و حذف آگهی در زیر شرح آگهی کلیک کنید و در صفحه مربوطه شماره آگهی و درخواست خود را ارسال کنید ما بلافاصله پس از بررسی در صورتی که این آگهی مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.


تازه های این بخش
1396.07.27تهرانشرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران)تماس بگیرید
معرفي شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) فعاليت هاي شرکت اکسين تلکام عمدتاً بر اساس چهار محور توليد تجهيزات مخابراتي، آموزش، ...
1396.07.27تهراندستگاه فيوژن اسپلايسر فيبر نوري فوجيکورا و سوميتوموتماس بگیرید
شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) ارائه کننده ي انواع دستگاه فيوژن اسپلايسر فيبر نوري فوجيکورا و سوميتومو و کليه ي متعلقات مربوطه ...
1396.07.27تهرانکابل فيبر نوري اکسين OXIN، شهيد قندي و نگزنس Nexansتماس بگیرید
شركت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) ارائه کننده ي انواع کابل فيبر نوري سينگل مود و مالتي مود، مهار دار هوايي، خشک و ژله فيلد خاکي و ...
1396.07.27تهرانانواع رابط هاي فيبر نوري (پيگتيل و پچ کورد)تماس بگیرید
شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) ارائه کننده ي انواع پيگتيل و پچ کورد فيبر نوري (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سيمپلکس و داپلکس فيبر ...
1396.07.27تهرانانواع تجهيزات فيبر نوريتماس بگیرید
شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) ارائه کننده ي انواع تجهيزات فيبر نوري شامل پچ پنل و باکس فيبر نوري (FO Patch Panel & Box)، مفصل (Closure)، فايبر ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     آخر



کلیه حقوق معنوی و حقوقی سایت متعلق به "بازارها " می باشد
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2017, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.