بنر ویــژه

توصیه های مهم خرید
رمز موفقیت آگهی شما

من رمز عبور را فراموش کردم


پیوند ها

آموزش ورد

فروش آنلاین کارت آیتونز و گوگل پلی

گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صادرات، واردات و ترخیص کالای گمرکی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

ترخيص و وارداتقطعات يدکي و کليه ي مجاز بازرگاني

ترخيص و صادرات و واردات کليه کالاهاي بازرگاني به همراه انجام کليه امور مرتبط ( شفق ساز جوان رفيعي ) شماره ثبت( 177048 )_( تاريخ تاسيس 1380)

بطور کلي واردات کالا عبارتست از خريد، معامله تهاتري و يا اهداف کالاها و خدمات يک کشور از کشورهاي ديگر که پس از انجام تشريفات گمرکي و رعايت ساير مقررات امور وارداتي کشور مقصد ترخيص شده و وارد آن کشور مي شوند. واردات داراي انواع مختلفي است مانند واردات قطعي کالا، واردات کالاهاي اهدايي و موارد ديگر.
واردات قطعي کالا يک رويه گمرکي مي باشد که بر اساس آن کالاهاي وارده براي مصرف در داخل کشور در ازاي پرداخت حقوق ورودي و هزينه هاي انجام خدمات و بعد از انجام کليه تشريفات گمرکي ترخيص مي شوند.
ليست خدمات بازرگاني داخلي و خارجي

• مشاوره بازرگاني بصورت رايگان
• ثبت سفارش يک روزه و بدون حضور شما در محل و ارز مبادلاتي در کمترين زمان
• بازرسي محصولات در مبداء و مقصد
• ترخيص کالا از کليه گمرکات
• انجام امور کارت بازرگاني و تمديد
• ثبت شرکت و علائم تجاري
• انجام حواله جات ارزي
• اخذ مجوزهاي وارداتي
• جستجو منابع خارجي جهت واردات محصولات
• بازاريابي محصولات شما جهت صادرات
• امور بانکي
• تهيه و تنظيم پروفرما
• تهيه کليه اسناد حمل
• مترجمي همزمان شما
• انجام کليه مکاتبات و مذاکرات بازرگاني داخلي و خارجي
• شرکت در نمايشگاه ها ، سمينارها و بازديد از کارخانجات داخلي و خارجي با و بجاي شما .
• اخذ نماينگي انحصاري از توليد کنندگان معتبر .
• جهت انجام پروسه ( عمليات بازرگاني ) صادرات و واردات و مکاتبات تجاري و بازرگاني داخلي و خارجي .
• تهيه کاتولوگ ، مشخصات فني ، نمونه ، استعلام قيمت رقابتي و پرو فرما از توليد کنندگان معتبر خارجي .
• جستجو ( search )منابع از خريدار و فروشنده معتبر از طريق اينترنت ( توسط سايت هاي جستجوگر مربوطه) اتاق هاي بازرگاني و سفارتها .
• مديريت ايميل ها ، فکس ها و تلفن هاي خارجي شما با فاصله زماني کوتاه پس از دريافت درخواست و با ماهنگي با شما حتي در محل خودمان .
• بازاريابي کليه محصولات صادراتي شما و انجام عمليات توسعه تجاري و توسعه فروش شما و خريداران کالاي توليدي شما در سراسر دنيا و و پيدا کردن فروشندگان کالاي مورد نياز شما در بازار هاي اروپايي ، آسيايي و.....

شرايط واردات کالا
کالاهايي که از خارج يا ساير نقاط کشور و ديگر مناطق آزاد تجاري-صنعتي کشور وارد منطقه مي شوند. چنانچه از نوع مصالح ابزار و لوازم ساختماني براي احداث واحد توليدي، تجاري، خدماتي، مسکوني و فعاليتهاي زيربنايي (به استثناي وسايل تزييني و مبل) با تشخيص سازمان و به ميزان مورد نياز از پرداخت عوارض بندري و فرودگاهي معاف هستند ولي مشمول پرداخت هزينه هاي خدماتي مي باشند.
ماشين آلات و مواد اوليه اجزا و قطعات مورد نياز توليد، تجهيزات و ابزارآلات توليدي، قطعات يدکي ماشين‌آلات توليدي و وسايل نقليه سرمايه اي (به استثناء اتومبيل سواري) از پرداخت عوارض بندري و فرودگاهي معاف، ولي مشمول پرداخت هزينه هاي خدماتي مي باشند.

کالاهايي که از خارج يا ساير مناطق آزاد کشور (به استثناي موضوع بندهاي 1 و 2) به منطقه وارد و ترخيص قطعي مي گردد مشمول پرداخت عوارض بندري و فرودگاهي مي باشند و در صورتي که کالا هاي مذکور صدور مجدد شوند صرفاً عوارض بندري و فرودگاهي اخذ شده قابل استرداد خواهد بود.

ورود کالا براي نگهداري اماني در انبارهاي اختصاصي منطقه براي مهلت هاي معين مجاز است و شمال مقررات دخلي منطقه مي گردد.

ورود کالا از خارج، ساير مناطق آزاد کشور يا از قلمرو گمرکي براي عرضه در نمايشگاه، صادرات مجدد، بسته بندي مجدد، تفکيک، درجه بندي، پاک کردن، مخلوط کردن و عمليات مشابه به صورت موقت و با پرداخت هزينه هاي خدماتي تحت نظارت سازمان مجاز است. استفاده يا فروش اين کالاها که از خارج وارد شده در منطقه بر اساس ارزش کالا هنگام ورود به منطقه مشمول پرداخت عوارض بندري و فرودگاهي و انجام تشريفات ترخيص قطعي مي باشند.
صادرات کالا

صادرات به معني فروش، معامله تهاتري و يا اهداف کالاها و خدمات يک کشور به کشورهاي ديگر ميباشد که پس از انجام تشريفات گمرکي و رعايت ساير مقررات انجام ميشود.

صادارت يکي از شريانهاي مهم و حياتي اقتصاد کشور مي باشد که در واقع پلي است ميان توليد کنندگان داخلي و بازار و مشتريان بين المللي و شامل صادرات قطعي و صادرات موقت مي باشد.

صادرات به دو بخش عمده صادرات کالا و صادرات خدمات تقسيم مي شود. البته لازم به ذکر است که در کشور ما به دليل مشکلات بين المللي،‌ تحريم ها و وجود قوانين دست و پا گير صادرات و از همه مهمتر تک محصولي بودن کشور و عدم توجه کافي به صادرات غير نفتي کشور، روند صادرات کالا از کشور به کندي انجام مي پذيرد.

بر اساس آيين نامه اجرايي ورود هر نوع کالا به مناطق آزاد به اسثتناي کالاهاي که در شرع مقدس اسلام با قوانين کشوري غير مجاز شناخته شده است آزاد مي باشد. اين کالاها مي ما رعايت مقررات و ضوابط بهداشتي، امنيتي، فرهنگي و استاندارد بر اساس ضوابط مورد عمل در منطقه براي کليه وارد کنندگان الزامي است. ميزان عوارضي که بر ورود کالا تعلق مي گيرد از جمله منابع درآمد منطقه و تامين اعتبارات مورد نياز براي اجراي طرح هاي زيربنايي منطقه محسوب مي گردد. در ضمن ميزان عوارض اخذ شده در منطقه آزاد ارس به نحوي تعيين خواهد شد که امکان رقابت با مناطق آزاد کشور را فراهم آورد.
آدرس دفاتر :
تهران اشرفي اصفهاني بعد از همت ساختمان مجلل B
اصفهان بلوار کاوه بعد از بيمارستان سوانح سوختگي ساختمان ماهنوش بلوک C
09166338033
09352279823
RR22169@yahoo.com
رفيعيمشــخــصــات آگــهــی

نــام : بازرگانی
ایمــیل :
تلفن : 09166338033
موقعیت : اصفهان
آدرس :
قیمت :
ثبت آگهی :  چهارشنبه 01 مهر 1394
انقضای آگهی :  سه شنبه 21 شهریور 1396
بروز رساني :  چهارشنبه 01 مهر 1394
بازدید :


ارسـال پیغـام برای آگهی دهنده
تماس بـا: بازرگانی
در مـورد: ترخيص و وارداتقطعات يدکي و کليه ي مجاز بازرگاني
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به موبایل
ارسال به ایمیل
ارسال به صندوق پیامها
ارسال به یاهو مسنجر
کد امنیتی :

تماس با آگهی دهنده : در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد.آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همچنین از طریق فرم ارسال پیغام در زیر عکس آگهی میتوانید پیغام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.پس لطفا با مدیریت سایت تماس نگیرید.


اعتبار آگهی دهنده : بر طبق قوانین سایت درج هر گونه آگهي در سايت به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات وضمانت و هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سايت ما نمي باشد. بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.سایت ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.گزارش تخلف و حذف آگهی : در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشتید میتوانید ابتدا از طریق منوی کاربر وارد سایت شده و در بخش کاربری آگهی را حذف کنید و یا بر روی کلید گزارش تخلف و حذف آگهی در زیر شرح آگهی کلیک کنید و در صفحه مربوطه شماره آگهی و درخواست خود را ارسال کنید ما بلافاصله پس از بررسی در صورتی که این آگهی مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.


تازه های این بخش
1396.11.30آذربایجان شرقیفروش لوازم و قطعات يدکي اصلي هيونداي جنسيس وکيا اپتيما1
با توجه به افزايش حجم واردات خودرو هاي هيونداي - کيا و استقبال هر چه بيشتر مشتريان محترم از انواع خودرو هيونداي – کيا نياز هر چه بيشتر به ...
1396.11.30آذربایجان شرقیواردکننده و فروشنده لوازم يدکي هيونداي ix55 و کيا موهاوي1
فروش لوازم يدکي اصلي و اورجينال محصولات کيا موتورز وهيونداي متخصص در جنسهاي کمياب /قطعات موتوري /گيربکس /کمک گيربکس/ديفرانسيل - نو و ...
1396.11.30آذربایجان شرقیپخش قطعات انواع هيونداي النترا و...1
فروش لوازم يدکي انواع هيونداي و لوازم يدکي کيا موتور از کره جنوبي با کمترين و مناسب ترين قيمت تامين تخصصي لوازم يدکي کمياب و ناموجود ...
1396.11.30آذربایجان شرقیلوازم يدکي کياموتورز1
مرکز پخش لوازم يدکي اصلي لوازم اصلي کيا اورجينال و استوک مرکز تخصصي فروش لوازم يدکي کيا راهي سريع آسان مطمئن و آگاهانه لوازم به شرط ...
1396.11.30آذربایجان شرقیلوازم يدکي کيا با قيمت مناسب1
ايمن يدک وارد کننده و توزيع کننده لوازم يدکي کيا به سراسر کشور با بهترين کيفيت و بهترين قيمت فروش لوازم يدکي انواع خودرو هاي کيا از جمله ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     آخرکلیه حقوق معنوی و حقوقی سایت متعلق به "بازارها " می باشد
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2018, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.