بنر ویــژه

توصیه های مهم خرید
رمز موفقیت آگهی شما

من رمز عبور را فراموش کردم


پیوند ها

آموزش ورد

فروش آنلاین کارت آیتونز و گوگل پلی

گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صادرات، واردات و ترخیص کالای گمرکی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

قبولي تضميني در آزمون پايه3 نظام مهندسي (بسته هاي آموزشي / کلاسهاي تضميني / آزمو

موسسه آموزشي پوران پژوهش جوان با بيش از 14 سال تجربه آموزشي در رشته هاي فني و مهندسي در زمينه برگزاري دوره هاي آمادگي کنکور کارشناسي ارشد و دکترا(بسته هاي آموزشي ، كتاب و آزمونهاي هماهنگ كشوري)، کلاسهاي آمادگي آزمون ورود به حرفه مهندسي(پايه3) ، کلاسهاي مورد تاييد وزارت کار و امور اجتماعي و سازمان فني و حرفه اي استان و دوره هاي ويژه نرم افزارهاي فني و مهندسي با ارائه گواهينامه معتبر و داشتن تفاهم نامه هاي همکاري مشترک با ادارات، دانشگاهها و سازمانهاي مختلف در استان گيلان فعاليت مي نمايد.
شايان ذکر است که موسسه مذکور با بيش از 88% قبولي در آزمون پايه3 دوره هاي گذشته (که اسامي پذيرفته شدگان در وبسايت موسسه به آدرس www.PouranGilan.com ذکر شده اند) در ميان تعداد کم پذيرفته شدگان در کشور، مورد توجه مهندسان محترم، قرار گرفته است.
انواع خدمات موسسه ويژه آزمون پايه3 نظام مهندسي عبارتند از :
1- بسته هاي آموزشي مکاتبه اي جامع (قابل ارسال به تمام نقاط کشور)
2- واژه نامه طلايي آزمون (17000 واژه)
3- آزمونهاي آزمايشي شبيه سازي شده تاليفي(امکان شرکت حضوري يا آنلاين)
4- کلاسهاي تضميني حضوري(عادي دو ماهه/يک ماهه/ فشرده 2 هفته اي)
---------------------------------------
علاقمندان محترم از سراسر کشور، مي توانند حتي بدون مراجعه حضوري و بصورت تلفني، يک يا چند عدد از خدمات فوق را انتخاب و سفارش خود را ثبت و پس از اعلام شماره فيش واريزي حداکثر پس از 7 روز کاري در محل مورد نظر (با پست پيشتاز) دريافت نمايند.
(در صورت درخواست علاقمندان، امکان مراجعه حضوري و مشاهده بسته ها قبل از سفارش نيز وجود دارد. از طرفي محتويات و توضيحات خدمات فوق به تفکيک در وبسايت موسسه نيز موجود مي باشد.)
---------------------------------------
توضيحات در مورد بسته آموزشي:
قيمت اين بسته هاي آموزشي حدود 20% کلاس هاي آمادگي آزمون پايه 3 موسسه مي باشد. اين جزوات همان جزوات تدريس شده در کلاسهاي موسسه مي باشند.
توجه مهم: از آنجايي که اکثر مباحث مقررات ملي در اواخر سال 1392، تجديد چاپ شده اند، طبيعتا اين مباحث براي اولين بار و با دقت و صرف زمان زياد تهيه گرديده و در اختيار علاقمندان محترم قرار گرفته است.
-هزينه بسته هاي عمران نظارت و اجرا و عمران محاسبات با هم 575000 تومان مي باشد.
-هزينه بسته هاي عمران نظارت و اجرا 525000 تومان مي باشد.
-هزينه بسته هاي عمران نظارت 445000 تومان مي باشد.
-هزينه بسته هاي عمران اجرا 465000 تومان مي باشد.
-هزينه بسته هاي عمران محاسبات 395000 تومان مي باشد.
-هزينه بسته هاي برق 215000 تومان مي باشد.
-هزينه بسته هاي مکانيک 225000 تومان مي باشد.
-هزينه بسته هاي معماري 475000 تومان مي باشد.

-در صورت درخواست ارسال بسته ها با پست پيشتاز مبلغ بيست و پنج هزار تومان مازاد پرداخت شود.
محتويات بسته ها درون وبسايت موسسه به آدرس http://pourangilan.com/موجود مي باشد.
در صورت تمايل مي توانيد تلفني يا با مراجعه به وبسايت موسسه از محتويات بسته آموزشي مطلع شويد.
متقاضيان محترم پس از انتخاب بسته خود با شماره تماس 34248-013 از ساعت 8 صبح الي 8 شب تماس حاصل فرماييد
---------------------------------------
توضيحات در مورد واژه نامه طلايي جامع:
موسسه در سال 1393 همزمان با چاپ ويرايش هاي جديد مباحث مقررات ملي ساختمان ايران، با ايجاد تحولي اساسي اقدام به بازنگري کليه جزوات نموده و براي اولين بار در کشور اقدام به تهيه و آماده سازي مجموعه واژه نامه طلايي جامع آزمون نظام مهندسي به ترتيب حروف الفبا نموده است. ادعا نمي کنيم که تمامي سوالات را مي توان با اين مجموعه رديابي نموده و پاسخ داد اما هدف اينست که مهندسان با تسلط کم بر مباحث بتوانند از اين مجموعه براي صرفه جويي در زمان آزمون بهره ببرند. اين واژه نامه در دو قسمت تهيه شده است:
1- واژه نامه تخصصي مربوط به سوالات محاسباتي (سوالات داراي راه حل که در داخل مباحث مقررات ملي موجود نمي باشند و بر اساس اطلاعات دوران تحصيل دانشگاه قابل حل مي باشند اما در داخل جزوات کلاسهاي موسسه توضيح داده و حل شده اند) با لينک به صفحه جزوات و سوال نمونه حل شده . بنابراين کافي است مفهوم کلي سوال مذکور را از اين واژه نامه بيابيم.
2- واژه نامه عمومي مربوط به تمامي کلمات موجود در مباحث مقررات ملي و راهنماهاي جوش و قالب بندي و دستوالعمل گودبرداري و ... (حدود 17000 واژه) که در قسمت دوم به ترتيب حروف الفبا مشخص شده است
مجموعه حاضر حاصل چندين ماه تلاش و زمان و هزينه زيادي است که توسط حدود 20 نفر از مهندسان جوان اين کشور تهيه و ارائه شده است.
مهندسان عزيز در صورت تمايل به سفارش واژه نامه طلايي جامع مورد نظر لطفا مبلغ مورد نظر را همراه با مبلغ 10000 تومان بابت ارسال پستي(در صورت درخواست ارسال) واريز نموده و پس از واريز حتما با شماره تماس 34248-013 از ساعت 8 صبح الي 8 شب تماس حاصل فرماييد.
---------------------------------------
توضيحات در مورد آزمونهاي آزمايشي شبيه سازي شده تاليفي :
با توجه به نزديک شدن به زمان برگزاري آزمون پايه3 نظام مهندسي جهت دريافت پروانه اشتغال بکار مهندسي، موسسه پوران پژوهش جوان به عنوان نخستين برگزار کننده دوره هاي آمادگي پايه3 نظام مهندسي اقدام به برگزاري آزمون شبيه سازي شده در رشته هاي عمران(نظارت و اجرا و محاسبات) ، معماري (نظارت و اجرا) ، تاسيسات الکتريکي و تاسيسات مکانيکي نموده است.
شايان ذکر است کليه سوالات اين آزمون توسط کادر با تجربه اساتيد موسسه با تجربه اي طولاني در زمينه دوره هاي آمادگي پايه3، در يک سطح استاندارد، تاليف و طراحي شده است.
اهداف و ويژگي هاي متمايز آزمونهاي آزمايشي موسسه پوران پژوهش گيلان:
- افزايش بازدهي مطالعه شرکت کنندگان ، ايجاد برنامه ريزي دقيق و پيوسته براي مطالعۀ دروس، بالا بردن تدريجي مهارت در تست زني با طرح تست هاي تاليفي آزمون، بالا بردن توانايي دانشجويان در مديريت زمان، شرکت در استاندارد ترين آزمون هاي آزمايشي کشور، آشنايي بسيار دقيق مهندسان با قسمت هاي پر تکرار، - شبيه سازي حرفه اي سوالات آزمون نظام مهندسي، - طراحي تمامي سوالات بر اساس استاندارد آزمون توسط اساتيد برتر کشور در حوزه آزمون نظام مهندسي، - همراه با صدور کارنامه با تعيين درصد نهايي هر داوطلب
علاقمندان جهت ثبت نام حضوري يا اينترنتي در اين آزمون مي توانند با دفتر موسسه با شماره تماس 34248-013 از ساعت 8 صبح الي 8 شب تماس حاصل فرمايند...
---------------------------------------
توضيحات در مورد کلاسهاي تضميني حضوري(عادي دو ماهه/يک ماهه/ فشرده 2 هفته اي)
براي دوازدهمين سال متوالي برگزاري دوره تضميني آزمون ورود به حرفه مهندسي(پايه3) در رشته هاي مهندسي عمران(نظارت و محاسبات و اجرا) ، برق ، مكانيك و معماري و نقشه برداري در استان گيلان...
آمار قبولي موسسه در آزمونهاي گذشته به ترتيب
آزمون مرداد 94 برابر 81% ، آزمون آبان 93 برابر 83% ، آزمون خرداد 93 برابر 86% ، آزمون آذر 92 برابر 76% بوده است در حاليکه آمار اعلام شده از سوي مسكن و شهرسازي براي كل كشور 13% بوده است كه طبيعتا اين مسئله كيفيت بالاي كلاسهاي اين موسسه و برنامه ريزي منظم آنرا نشان مي دهد. كه در مقابل اين آمار ضعيف اين قبولي بالا را دارد. آمار قبولي در قسمت خبرنامه سايت www.pourangilan.com وجود دارد.
برنامه دوره ها بصورتي برنامه ريزي شده اند که متناسب با برنامه کاري شاغلين مي باشد...
برنامه آخرين دوره هاي در حال برگزاري آمادگي پايه 3 براي رشته هاي مختلف در وبسايت موسسه موجود مي باشد
اين دوره ها بصورت تضميني برگزار مي شوند به صورتيکه 25 الي 33 درصد از شهريه، در صورت قبولي نقد خواهد شد و در صورت عدم قبولي عينا عودت داده خواهد شد.مشــخــصــات آگــهــی

نــام : رضا
ایمــیل :
تلفن : 01334248
موقعیت : گیلان
آدرس : آدرس: گیلان-رشت-بلوار شهید انصاری-جنب راهنمایی و رانندگی-بالای ایران مبل-ساختمان اطلس
قیمت : توافقی
ثبت آگهی :  پنجشنبه 18 خرداد 1396
انقضای آگهی :  جمعه 23 اردیبهشت 1301
بروز رساني :  پنجشنبه 18 خرداد 1396
بازدید :


ارسـال پیغـام برای آگهی دهنده
تماس بـا: رضا
در مـورد: قبولي تضميني در آزمون پايه3 نظام مهندسي (بسته هاي آموزشي / کلاسهاي تضميني / آزمو
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به موبایل
ارسال به ایمیل
ارسال به صندوق پیامها
ارسال به یاهو مسنجر
کد امنیتی :

تماس با آگهی دهنده : در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد.آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همچنین از طریق فرم ارسال پیغام در زیر عکس آگهی میتوانید پیغام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.پس لطفا با مدیریت سایت تماس نگیرید.


اعتبار آگهی دهنده : بر طبق قوانین سایت درج هر گونه آگهي در سايت به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات وضمانت و هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سايت ما نمي باشد. بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.سایت ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.گزارش تخلف و حذف آگهی : در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشتید میتوانید ابتدا از طریق منوی کاربر وارد سایت شده و در بخش کاربری آگهی را حذف کنید و یا بر روی کلید گزارش تخلف و حذف آگهی در زیر شرح آگهی کلیک کنید و در صفحه مربوطه شماره آگهی و درخواست خود را ارسال کنید ما بلافاصله پس از بررسی در صورتی که این آگهی مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.


تازه های این بخش
1396.12.04اصفهانتدريس دروس دندانپزشکيتماس گرفته شود
شرکت بابک طب گستر اسپادانا با 10 سال سابقه فعاليت در عرصه تجهيزات دندانپزشکي و پزشکي به ثبت نام دانشجويان مهندسي پزشکي، علاقمندان، ...
1396.11.28ایلاماستاندارد مربوط به هيدروليک و سيالات NFPA0000
استاندارد مهندسي صوت AES استاندارد گاز AGA استاندارد انجمن توليد کنندگان چرخ دنده AGMA استاندارد فضانوردي و ستاره شناسي AIAA استاندارد ...
1396.11.24آفریقاتجزيه و تحليل آماري پروژه و پايان نامه هاي دانشجويي
تجزيه و تحليل آماري پروژه و پاياننامههاي دانشجويي توسط نرم افزار SPSS و SAS مدلسازي معادلات ساختاري با کاربرد نرم افزار آموس ...
1396.11.24آفریقاانجام پروژه هاي دانشجويي و پايان نامه ها برق و کامپيوتر توسط فارغ التحصيلان ارشد
انجام پروژه هاي دانشجويي برق و کامپيوتر و شبيه سازي مقاله و پايان نامه ها و مقالات کنفرانسي و ژورنال ها Matlab plc شبکه عصبي کنترل ...
1396.11.17تهرانانجام پروژه هاي کنترلي دانشگاهي
09367292276 azsoft.ir 09367292276 صادقي انجام پروژه هاي کنترلي دانشگاهي در زمينه هاي کنترل غيرخطي، خطي، تطبيقي، بهينه، مقاوم و پياده سازي مقالات ISI ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     آخرکلیه حقوق معنوی و حقوقی سایت متعلق به "بازارها " می باشد
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2018, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.