بنر ویــژه

توصیه های مهم خرید
رمز موفقیت آگهی شما

من رمز عبور را فراموش کردم


پیوند ها

آموزش ورد

فروش آنلاین کارت آیتونز و گوگل پلی

گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صادرات، واردات و ترخیص کالای گمرکی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

فروش زغال فشرده چيني-باربيکيو(توپي) و زغال ليمو-زغال کبابي

زغال فشرده تيوا
بزرگترين توليد کننده زغال فشرده مخصوص صادرات که داراي گواهي استاندارد ترکيه که مورد تاييد اتحاديه اروپا مي باشد
تنها زغالي هست که قابليت صادرات به تمام دنيا را دارد .
زغال تيوا درصد خلوص کربن بالايي دارد که دماي نهايي براي کربونيزاسيون اين محصول در دماي 750 درجه سلسيوس انجام گرديده که باعث بالا بردن کيفيت اين محصول و بدون دود و بدون بو بودن اين محصول گرديده
غال تيوا ، بهترين کيفيت توليد ذغال . بدون دود ، بدون گاز ، با حرارت و ماندگاري بسيار بالا.امروزه به شيوه هاي متفاوتي ، ذغال هاي متنوّعي توليد مي شوند .
شرکت تيوا ماشين اريا تنها توليد کننده زغال فرآوري شده فشرده، قالبي، بريکت کبابي و قلياني بدون بو و مواد شيميايي و خوش سوز در ايران ميباشد.
Tivamachine بزرگترين سانده ماشين الات زغال فشرده –توپي –قالبي – بريکت –و کوره هاي صنعتي که با قابليت کربونيزاسون زغال قليان و بافور در خاور ميانه مي باشد .
کارخانه توليد زغال tiva charcoal با استفاده از به روزترين آزمايشگاهها و دانش متخصصين ايراني و بدون استفاده از هر گونه مواد شيميايي و مضر و بهر گيري از مدرنترين ماشين آلات ساخت اين شرکت که مفختر هستيم به دانش بومي
افتخار توليد بي نظيرترين زغال قلياني و کبابي با فرمول گياهي انحصاري ( تمامي مواد بکار رفته در فرمول خوراکي ميباشد ) در ايران را دارد.

مشخصات tiva
1- بدون استفاده از مواد شيميايي
2- بدون بوي بد و گاز
3- بدون جرقه و بدون سردرد
4- بدون صمغ
5- با خاکستر بسيار کم
6- داراي حرارت بالا
7- زمان سوخت تا 150دقيقه

شرکت توليدي ذغال tiva بدنبال بازارهاي جهاني ميباشد و هم اکنون محصولات شرکت tiva machine در بهترين هتلهاي کشورهاي عربي از جمله ( امارات ، عراق ، عمان ،قطر ) و ترکيه و يونان –اوکراين و روسيه استفاده ميشود .

ذغال يا زغال ، ماده سبک، شکننده و سياه‌رنگ باقيمانده از نيم‌سوختن چوب يا ديگر اندام‌هاي گياهي مخصوصا گياه نارگيل است که قسمت اعظم ترکيبات آنها تبديل به کربن شده باشد. اين کربن نا خالص از90تا ۹۸ درصد کربن تشکيل شده‌است.

ذغال فشرده يا زغال قالبي، رايج ترين نوع بريکت سوختي است که با گرد ذغال چوب ساخته مي شود.
براي ساختن اين ماده، ذغال چوب را آسياب مي کنند و گرد به دست آمده را با گونه اي فرايند هموژن و ميکس شدن با اب و ورود به مرحله فاز زدايي و پرسينگ ، سپس مخلوط به دست آمده را تحت فشار و گرما قرار داده و به شکل هاي گوناگون که معمولا به شکل چارگوش يا استوانه اي و يا تخم مرغي و توپي يا بالشي مي باشند-حبه اي مکعبي ، قالب گيري مي کنند. درازا و پهناي اين بريکت ها معمولا بين 1 تا 20 سانتيمتر است.
افزودني هايي که ممکن است براي ذغال فشرده به کار رود شامل گرد زغال نارگيل –گردزغال بامبو ، گرد زغال تنباکو ، است.
ذغالي که از ضايعات چوب و خاک زغال به دست مي آيد براي مصارفي چون منقل کباب پزي و قليان و همچنين در بخاري هاي ذغالي در کشور هايي که با بحران سوخت مواجه هستند براي سوخت نيروگاه ها سوخت دستگاه ها و غيره و ... استفاده دارد.

مشخصات ذغال خوب
1- زود سرخ مي شود؛
2- دير خاموش مي شود؛
3- بوي بدي نداشته باشد؛
4- حرارت کافي داشته باشد؛
5- خاکستر کمي داشته باشد.
6-هنگام سوختن جرقه نداشته باشد.
7-هنگام سوختن پودر و شکسته نشود .
ذغال فشرده يعني:

براي اينکه اين محصول را توضيح دهيم بايد بدانيم که ذغال فشرده .قالبي .چيني .اکسترود يا جکسون که در بازار نام برده ميشوند و فروخته مي شوند. همه اين ها يک محصول هستند که با اسم هاي مختلف در بازار هستند .به علت اينکه متريال تشکيل دهنده اين محصول 80% خاک اره بوده و 10% پوست گرده و 10% خاک زغال بصورت فشرده در دماي 400 درجه از دستگاه اکسترودر يا فشرده ساز بيرون مي ايد که چيني ها به ان بريکت گويند .به اين دليل اسم اين محصول زغال قالبي يا فشرده و... نام گرفته است.
توضيح: مزيت زغال قالب يا به اصطلاح زغال صنعتي در اين مي باشد که مواد اوليه جهت توليد اين نوع زغال خاک اره يا ريز دانه هاي چوب مي باشد که همه جا به وفور يافت مي شود و با استفاده از دستگاه هاي موجود فشرده شده و به حالت چوب صنعتي در مي ايد و چون داخل دستگاه خاک اره به صورت لايه اي روي هم پرس و تزيق مي شود قدرت ماندگاري و ارزش سوختي ان چند برابر زغال معمولي مي شود و از نظر محيط زيستي سازگار با ان بوده و ريز دانه هاي چوب از داخل شهر و کارگاها جمع اوري شده و در نتيجه مواد اوليه ارزان و مجاني در دست داريم که مي توانيم ان را به يک محصول سود اور با تضمين بالا تبديل کنيم. اين کار به نوعي باعث جلوگيري از بريده شدن درختان جنگل جهت توليد زغال مي شود.
از زغال توليد شده از خاک اره و خاک ذغال براي صفره خانه ها و رستوران ها و کبابي ها مي توان استفاده کرد .طبق تحقيقات انجام شده تيوا ماشين در بسياري از کشور هاي اروپايي از زغال به عنوان سوخت استفاده مي گدد مثلا در کشور ترکيه از زغال براي پخت نان استفاده ميشود چون سوخت دستگاه ذغال مي.سوخت اکثر نيروگاه ها و کارخانه هاي فرو سيليس زغال فشرده مي باشد.
ذغال توپي يا باربيکيو يا بالشي :

مواد اوليه اين نوع زغال. گرد ذغال يا همان زغال چوب مي باشد از بستگي به نوع زغال چوب دارد که از چوب هاي بامبو مرکبات و نارگيل و گرد ذغال تنباکو استفاده مي گردد . اين نوع ذغال بيشتر براي کبابي استفاده مي گردد و به دليل سهولت استفاده و ماندگاري بالاي ان و بدون بو بودن مصارف بالاي دارد و از محاسن اين اين زغال ماندگاري بسيار بالايي دارد . در کشورهاي خوشنشين مانند ترکيه و کشورهاي عربي براي رستوران ها و هتل ها استفاده مي گردد . اين ذغال در حوزه صنعت براي سوخت نيروگاه ها . کارخانه هاي ذوب اهن و فرو سيليس نيز بيشتر کاربرد دارد.

ذغال قليان يا مجلسي:
در مورد زغال هاي قلياني مي توان گفت زغال هايي هستند که مي توان از هر چوبي تهيه کرد. ولي به علت طعم و بو و عطري که در برخي از چوب ها وجود دارد آنها را برتري و عموميت داده است (مانند چوب ليم، چوب بلوط، ...) . ولي از هر چوبي قابل تهيه مي باشد. زغال قلياني همان ارزش حرارتي و ماندگاري حرارتي بيشتر آن نسبت به زغال هاي کبابي است. و اين خواص چون از جنبه اقتصاد خريد و مصرف بهترين پارامتر براي بازار ، مصرف کنندگان و فروشندگان مي باشد. چوب زغال قلياني را مي توانيد از چنار، راش، سيب، ليمو، بلوط، بامبو(بصورت خاکه جهت توليد بريکت)، نارنج و مرکبات ديگر، ... از هرسيات باغها تهيه نماييد.بيشتر بافور کش ها و غليان سراها از اين نوع زغال استفاده ميکنند.
با ما در تماس باشيد
09147557802
09124172904
04533873776
از سايت ما بازديد کنيد .
www.118coal.com
www.tivamachine.asia
www.tivamachine.com
www.tiva4.com

فروش زغال فشرده
فروشنده زغال نارگيل
زغال هاي فشرده اين شرکت
توليد کننده زغال فشرده نارگيل
فروش زغال قليان جديد
توليد زغال فشرده بريکت
فروش و واردات زغال فشرده
فروش بهترين زغال فشرده چيني
زغال فشرده بدون دود و بو
فروش زغال قالب
فروش زغال قالبي
فروش زغال چوب يک شکل
فروش ذغال چوب
فروش ذغال بريکت چوب
فروش ذغال چيني
فروش ذغال قالبي چوب
فروش ذغال قالب چوب
فروش زغال فشرده جديد
فروش زغال چوب فشرده
زغال کبابي زغال قلياني
فروش ذغال چوب صنعتي
فروش ذغال صنعتي
فروش زغال صنعتي چوب
توليد ذغال فشرده قالبي
فروش زغال فله
پخش عمده زغال جکسون جديد
پخش عمده ذغال جکسون صادراتي جديد
بهترين زغال فشرده چيني را از ما درخواست کنيد
فروش زغال مکعبي جديد
فروش زغال شش ضلعي جديد
فروش زغال چوب لوله اي جديد
فروش زغال فشرده لول استوانه اي با فرمول جديد
فروش عمده و جزئي زغال نارگيل
واردات زغال فشرده
توليد و بسته بندي انواع زغال فشرده
واگذاري نمايندگي پخش زغال چوب فشرده صادراتي
فروش زغال چيني جديد
فروش زغال چهارگوش سوراخدار طرح جديد
فروشنده زغال فشرده صنعتي
اولين کارخانـه توليد زغال فشرده درجهرم فارس
فروش زغال دانشجويي
فروش انواع زغال چوب فشرده
-----------مشــخــصــات آگــهــی

نــام : تیوا ماشین آریا
ایمــیل :
تلفن : 09124172904
موقعیت : اردبیل
آدرس : اردبیل شهرک صنعتی 2
قیمت : 09124172904
ثبت آگهی :  شنبه 02 اردیبهشت 1396
انقضای آگهی :  سه شنبه 28 فروردین 1397
بروز رساني :  پنجشنبه 21 دی 1396
بازدید :


ارسـال پیغـام برای آگهی دهنده
تماس بـا: تیوا ماشین آریا
در مـورد: فروش زغال فشرده چيني-باربيکيو(توپي) و زغال ليمو-زغال کبابي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به موبایل
ارسال به ایمیل
ارسال به صندوق پیامها
ارسال به یاهو مسنجر
کد امنیتی :

تماس با آگهی دهنده : در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد.آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همچنین از طریق فرم ارسال پیغام در زیر عکس آگهی میتوانید پیغام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.پس لطفا با مدیریت سایت تماس نگیرید.


اعتبار آگهی دهنده : بر طبق قوانین سایت درج هر گونه آگهي در سايت به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات وضمانت و هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سايت ما نمي باشد. بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.سایت ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.گزارش تخلف و حذف آگهی : در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشتید میتوانید ابتدا از طریق منوی کاربر وارد سایت شده و در بخش کاربری آگهی را حذف کنید و یا بر روی کلید گزارش تخلف و حذف آگهی در زیر شرح آگهی کلیک کنید و در صفحه مربوطه شماره آگهی و درخواست خود را ارسال کنید ما بلافاصله پس از بررسی در صورتی که این آگهی مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.


تازه های این بخش
1397.02.06خراسان رضویعرضه مستقيم برنج ارمغانلطفا تماس گرفته شود
شرکت توليدي بازرگاني ارمغان تجارت پاساوان ( شماره ثبت 4495) خريد بي واسطه و مستقيم برنج پاکستاني را با ما تجربه کنيد شرکت بازرگاني ارمغان ...
1397.02.03تهرانتهيه ، تامين ، تدارک و توزيع انواع ميوه متنوع و ممتاز بصورت عمده و خردهتوافق تماس تلفنی
تهيه، تامين، تدارک و توزيع ميوه جهت هتل ها ، تالارها و سالن ها موسسات ،مدارس، مهدکودک ها شرکتها،ادارات ،ارگان هاي ...
1397.02.02تهرانفروشگاه اينترنتي1000
فروشگاه اينترتي باکسيشو،در اين فروشگاه ميتوانيد هديه،خريد آنلاين،هديه خاص،هديه اختصاصي،اقلام چوبي،اقلام دکوري،زيورآلات،کيف چرم،فلش ...
1397.02.02تهرانتوليد نمك دانه بندي در بسته بندي مناسبتماس بگيريد!
صادرات نمک و سنگ نمك خرد شده با دانه بندي مختلف در بسته بندي مناسب نمك شيلاتي(كراشري)، نمک نخودي، نمک مش 90، نمک مش 100، نمك شكري (مش 110)،نمك ...
1397.02.02تهرانتوليد كننده نمك صنعتي و نمك خوراكيتماس بگيريد!
توليد نمک صنعتي، فروش نمک صنعتي و نمک تصفيه شده خوراکي از توليد به مصرف بزرگترين معدن سنگ نمك خاور ميانه بالاترين خلوص سنگ نمک امكان ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     آخرکلیه حقوق معنوی و حقوقی سایت متعلق به "بازارها " می باشد
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2018, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.