بنر ویــژه

توصیه های مهم خرید
رمز موفقیت آگهی شما

من رمز عبور را فراموش کردم


پیوند ها

آموزش ورد

فروش آنلاین کارت آیتونز و گوگل پلی

گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صادرات، واردات و ترخیص کالای گمرکی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

فروش کوره صنعتي زغال ليمو و فروش خط توليد زغال چيني

فروش کوره صنعتي زغال ليمو و فروش خط توليد زغال چيني
بنام خدا
شرکت تيوا ماشين اريا سازنده کوره هاي صنعتي زغال ليمو . ذغال مجلسي و ذغال سفيد
ما به شرط کوره ميدهيم . و مي گوييم هر کس بتواند زغالي توليد کند که با نمونه توليد شده از کوره هاي جديد تيوا با مدل راکتور خلع s601 برابري کند . اين شرکت براي اين شخص يک کوره صنعتي جايزه خواهيم داد . و به خريداران کوره اعلام مي کنيم حتي به شرط تست به شما کوره خواهيم داد و پيشنهادي براي خريدارن داريم مي توانيد چوب خود را به شرکت بياريد و در کوره خودتون تست کنيد تا از کيفيت زغال توليد شده راضي باشيد کمتر کسي اين جرعت را به خود خواهد داد که شرط توليد زغال برا کوره ساخته شده قرار دهد.شرکت تيوا دانش بنيان بوده و با دانش فني و تجربه کاري خود اين شرط را جلوي مشتري قرار مي دهد تا خريدارن با خيالي آسوده نسبت به خريد کوره اقدام کنند . چونکه ما بزرگترين توليد کننده زغال ليمو و فشرده در ايران هستيم به خريداران با تمام کمال و احترام اين دانش فني را ياد خواهيم داد.
کوره هاي صنعتي با ظرفيت 1 تن و5/1 تني و 2 تني 3 تني تا ظرفيت 10 تني در اين شرکت ساخته ميشود . کوره جديد که با مدل راکتور s601 وارد بازار شده مجهز به سيستم هوشمند ديجيتال بوده که نيازي به اپراتور ندارد . و اين کوره ها مجهز به فيلتر حذف دود بوده و سيستم سرکه گير و خود سوزي بوده بدنه اين راکتور ها مقاوم در مقابل حرارت بوده که هيچ تنش مکانيکي وارد نميشود و جنش ورق از جنس استيل مي باشد.
برق کوره تکفاز بوده و سوخت دوگانه سوز مي باشد هم گاز و هم گازوييل
خط توليد زغال فشرده تيوا ماشين اريا با توانايي توليد زغال فشرده –زغال ليمو و زغال کبابي
خط توليد زغال از خاک اره شامل دستگاه هاي زيل ميباشد.
1- دستگاه خرد کن
1- دستگاه الک يا سرند
3- دستگاه مخزن گرمکن حرارتي و گرمايشي
4-دستگاه خشک کن به همراه بيست متر لوله هاي اهني
5- دستگاه مکنده توربيني 12 پره
6- دستگاه سيکلن گريز از مرکز
7- دستگاه ميکسر 12 پره
8- دستگاه اکسترودر يا فشرده ساز با موتور 30 اسب زيمنس
9- کوره صنعتي جهارجداره فيلتر دار: چهار منظوره :بريکوت . کبابي . ليمو .خشک کن
10- فيلتر مادر کاهنده دود
مفهوم زغال فشرد:
به اسم ها در بازار شناخته شده هست 1-بريکوت 2-فشرده 3- غالبي 4-چيني 5- جکسون
بريکوت کردن فرايندي است که طي ان برخي از انواع مواد بصورت مخلوط با افزودني با مواد ديگر صرفا تحت فشار زياد جهت شکل گرفتن افزايش تراکم و اصلاح برخي مواد فشرده مي شوند.
عمل فشرده سازي بر حسب نوع و سايز ماده اوليه . نوع محصول نظر .فرايند مورد علاقه مي تواند در فشار پايين .متوسط و زياد صورت گيرد.
اگر ماده خام مورد نظر خاک اره يا براده چوب باشد.ليگنين چوب تحت فشار زياد که با افزايش دما نيز همراه مي باشد .. ازاد شده و به عنوان يک (هم جوشي) موادي را که قرار است فشرده يا بريکوت گردند را به هم مي چسباند.
در طي فشردن مواد . دما قدر کافي افزايش مي يابدتا از مواد اوليه (خاک اره) هم جوشي يا مواد چسبنده مختلفي ازاد مي گردد..با اين حال انجام موفقيت اميز اين فرايند مقدار رطوبت مواد خام بايد 10% حداقل باشد لازم است توجه شود که دماي بالا سبب تبخير رطوبت در مواد خام مي گردد و در رطوبت هاي بالا نيز ممکن است بخار داغ زياد توليد شده خروج ان از سيلندر باعث انبساط و تخريب بريکوت گردد.
در فرايندي که خاک اره از خشک کن عبور مي کند بايد رطوبت تا 6%-10 % کاهش يابد در غير اين صورت کيفيت محصول خراب شده و عمل بريکوت کردن غير ممکن مي شود.
دستگاه هاي تيوا ماشن فرايند فشرده سازي را با اين ترکيب انجام مي دهند 80%درصد خاک اره 10% مواد سلولوزي مثل پوست گردو (باعث استحکام بريکوت مي گردد) 10% خاک زغال.
خاک اره اول وارد دستگاه الک شده و بعد از سرند شدن وارد دستگاه خشک کن مي گردد در دستگاه خشک کن رطوبت تا ده درصد کم ميشود .دستگاه خشک کن شامل 1-ديگ دمنده حرارتي 2- بيست متر لوله بصورت سينوسي يا لوله دوار چرخشي 3-دستگاه مکنده توربيني 4- سيکلن گريز از مرکز
خاک اره بعداز عبور از خشک کن بعداز سيکلن در ميکسر با مواد سلولوزي ميکس شده و وارد دستگاه فشرذه ساز مي گررد تحت فشار بالاي 60 بار در دماي 350-430 درجه فرايند فشرده سازي صورت مي گيرد اين دستگاه مي تواند در هر ساعت 300 کيلو گرم بريکوت توليد کند . بريکوت ها را وارد کوره صنعتي مي کنند و در محيط بدون اکسيژن يا خلع فرايند کربونيزاسيون را انجام مي دهند.
1-دستگاه فشرده ساز يا اکسترودر:اين دستگاه با موتور 25و30 اسب کار ميکند و مي تواند در هر ساعت 250-300 کيلوگرم بريکت ذغال فشرده در دماي 400 درجه توليد کند .که تشکيل يافته از شاسي .موتور .فولي ها . گيربکس دوربالا .چاناق :اين قطعه بايد ريخته گري شود .قطعه صنعتي خورشيدي . سيلندر و ماردون مي باشد .لازم به ذکر هست که چاناق ها بايد ريخته گري شوند به اين علت که اگر بخواهيم اين قطعه را با فلز درست کنيم بايد جوش کاري شود ودر پروسه جوشکاري به دليل اينکه فلز همديگر را جذب مي کند ممکن است تا حد 2 ميليمتر کشيدگي داشته باشد که اين عامل باعث شکستن ماردون ميشود و فلز گرم ميشود و زود بلبرنگ هاي گيربکس را خراب ميکند.
اما در قطعه ريخته گري شده چاناق چدني هست کامل بدون کچي بيرون مي ايد .شکستگي ماردون وجود ندارد .به دليل اينکه چدن حرارت را به خود انتقال نمي دهد .اتلاف حرارت نداريم و صدمه اي به بلبرينگ ها وارد نميشود.تمام دستگاه هاي تيوا ماشين از چاناق چدني مي باشند.
مفهوم کربونيزاسيون ذغال:
فرايندي است که در ان مواد در محيط خلع تحت دماي 400-500 درجه با گرماي غير مستقيم تبديل به کربن مي گردد . که همراه با کاهش وزن و حجم و افزايش تراکم و دانسيته مي گردد که اين فرايند در کوره هاي تيوا ماشين بستگي به سيستم کوره ها عمل جداسازي گازها و بخار و سرکه چوب متفاوت مي باشد..
براي راه اندازي اين خط بايد ۲۰۰ متر مربع فضاي کاري داشته باشيد.
برق سوله بايد برق سه فاز ۳۲ امپر به بالا داشته باشد.
و سوخت کارخانه بايد يا گاز باشد يا گازوييل . و آب نيز برا آشاميدن و شستشو کافي مي باشد.
خط توليد زغال فشرده قادر بوده زغال ليمو زغال کبابي و ذغال چيني را نيز توليد کند . کساني که خط توليد زغال چيني را از شرکت تيوا بخرند آموزش را در واحد زغال يکصد تني تيوا خواهيم داد . تا دانش فني توليد را ياد بگيرند.
اميد واريم که از خدمات شرکت تيوا خرسند باشيد و به اميد آينده اي درخشان باشيد
کارشناس ارشد مهندسي سيستم هاي قدرت بهنام مددي
با ما در تماس باشيد.
09145771804
09147557802
09124172904
09195851369
04533873776
www.tivamachine.asia
www.tivamachine.com
www.tiva4.com
www.tiva-mashin.com
ادرس: اردبيل شهرک صنعتي ۲ ناحيه جهاد جنب رنگ سفير تيوا ماشين اريا واحد ماشين سازي تيوا
شهرک صنعتي ۲ ناحيه جهاد جنب اونيکس سفال واحد يکصد تني ذغال تيوا
مشــخــصــات آگــهــی

نــام : تیوا ماشین آریا
ایمــیل :
تلفن : 09147557802
موقعیت : اردبیل
آدرس : اردبیل شهرک صنعتی 2
قیمت : تماس
ثبت آگهی :  شنبه 14 مرداد 1396
انقضای آگهی :  سه شنبه 09 مرداد 1397
بروز رساني :  پنجشنبه 21 دی 1396
بازدید :


ارسـال پیغـام برای آگهی دهنده
تماس بـا: تیوا ماشین آریا
در مـورد: فروش کوره صنعتي زغال ليمو و فروش خط توليد زغال چيني
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به موبایل
ارسال به ایمیل
ارسال به صندوق پیامها
ارسال به یاهو مسنجر
کد امنیتی :

تماس با آگهی دهنده : در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد.آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همچنین از طریق فرم ارسال پیغام در زیر عکس آگهی میتوانید پیغام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.پس لطفا با مدیریت سایت تماس نگیرید.


اعتبار آگهی دهنده : بر طبق قوانین سایت درج هر گونه آگهي در سايت به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات وضمانت و هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سايت ما نمي باشد. بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.سایت ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.گزارش تخلف و حذف آگهی : در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشتید میتوانید ابتدا از طریق منوی کاربر وارد سایت شده و در بخش کاربری آگهی را حذف کنید و یا بر روی کلید گزارش تخلف و حذف آگهی در زیر شرح آگهی کلیک کنید و در صفحه مربوطه شماره آگهی و درخواست خود را ارسال کنید ما بلافاصله پس از بررسی در صورتی که این آگهی مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.


تازه های این بخش
1396.12.03مازندرانفروش دستگاه كركره سفال طرح ژاپني /سوئدي/پالرمو
ابزار پارسيان واقع در شهرک صنعتي بابکان آمل سازنده تخصصي ترين خط توليد رول فرمينگ / کرکره سينوسي/ کرکره ذوزنقه / شادولاين / طرح سفال ...
1396.12.03مازندرانفروش دستگاه كركره سفال طرح ژاپني /سوئدي/پالرمو
ابزار پارسيان واقع در شهرک صنعتي بابکان آمل سازنده تخصصي ترين خط توليد رول فرمينگ / کرکره سينوسي/ کرکره ذوزنقه / شادولاين / طرح سفال ...
1396.12.03تهرانواردات وفروش لوستر جهت مجتمع تجاري
شرکت پرتولايت واردکننده کليه ادوات وتجهيزات نورپردازي مدرن فيبرنوري www.staringlight.com www.staringlight.blogfa.com email : starinlights@yahoo.com ...
1396.12.03تهرانفروش وال واشر اديسون تايواني
شرکت پرتولايت متخصص در انواع نورپردازي داخلي و خارجي ساختمان وفروش محصولات نور پردازي با بهترين کيفيت ويژه همکاران و مشتريان بخشي از ...
1396.12.03تهراننصاب فيبرنوري
شرکت پرتولايت متخصص در انواع نورپردازي داخلي و خارجي ساختمان وفروش محصولات نور پردازي با بهترين کيفيت ويژه همکاران و مشتريان بخشي از ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     آخرکلیه حقوق معنوی و حقوقی سایت متعلق به "بازارها " می باشد
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2018, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.