بنر ویــژه

توصیه های مهم خرید
رمز موفقیت آگهی شما

من رمز عبور را فراموش کردم


لينك هاي مرتبط
 4 خط کامل ماشين آلات شستشوي سبزيجات برگي
 6 دستگاه پوست گير ميوه جات و سبزي ريشه اي

ويژه مرتبط

دايسر و اسلايسر سبزي ريشه
دايسر و اسلايسر سبزي ريشه اي دستگاه خرد کن نگيني (دايسر ) و اسلايسر سبزيجات ريشه اي ..

وان شستشوي سبزيجات ريشه اي
وان شستشوي سبزيجات ريشه اي و ميوه سبزيجات ريشه پس از پوست گيري وارد اين وان شده و ..
دستگاه دانه کن يا دانه گير
ماشين دانه گير يا دانه کن ذرت مناسب دان گيري از ذرت تازه با امکان تنظيم عمق برش با ..

دستگاه بسته بندي چاي کيسه
مناسب براي بسته‌بندي چاي کيسه‌اي و اشتغال زائي چاي مخصوص اين نوع بسته بندي بايد ..

دستگاه آبگير دستي
شرکت تامين ماشين آلات صنعتي پيام مفتخر است که اعلام نمايد پس از طراحي و ساخت 3 مدل ..

دستگاه پوست گير ميوه جات و
دستگاه پوست گير ميوه جات و سبزي ريشه اي مناسب پوستگيري انواع ميوه جات و سبزيجات ..

پیوند ها

آموزش ورد

فروش آنلاین کارت آیتونز و گوگل پلی

گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صادرات، واردات و ترخیص کالای گمرکی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

فروش خط توليد زغال فشرده و کور هاي صنعتي زغال ليمو و کبابي

خط توليد زغال ( ذغال ) فشرده شامل 10 دستگاه مي باشد که عبارتند از:
1. آسياب
2. ميکسر
3. اسکرو کانواير
4. سرند(الک ويبره)
5. مشعل دمنده+ديگ حرارتي
6. لوله هاي سينوسي اهني
7. مکنده توربيني
8. سيکلون گريز از مرکز
9. اکسترودر(با موتور 30 اسب بخار)+ماردون و سيلندر ضد سايش
10. کوره صنعتي (فيلتر دار)
11. فيلتر مادر کاهنده دود
12. تيوا ماشين براي خط توليد زغال فشرده از کوره هاي مدرن استفاده مي کند که مخصوصا براي پخت بريکت استفاده مي شود. در اين صورت در کوره مدرن تمام قطران بريکت خارج شده و ديگر بويي نخواهيم داشت و محصول با کيفيت بالا به بازار عرضه مي گردد.
توضيح: مزيت زغال قالب يا به اصطلاح زغال صنعتي در اين مي باشد که مواد اوليه جهت توليد اين نوع زغال خاک اره يا ريز دانه هاي چوب مي باشد که همه جا به وفور يافت مي شود و با استفاده از دستگاه هاي موجود فشرده شده و به حالت چوب صنعتي در مي ايد و چون داخل دستگاه خاک اره به صورت لايه اي روي هم پرس و تزيق مي شود قدرت ماندگاري و ارزش سوختي ان چند برابر زغال معمولي مي شود و از نظر محيط زيستي سازگار با ان بوده و ريز دانه هاي چوب از داخل شهر و کارگاها جمع اوري شده و در نتيجه مواد اوليه ارزان و مجاني در دست داريم که مي توانيم ان را به يک محصول سود اور با تضمين بالا تبديل کنيم. اين کار به نوعي باعث جلوگيري از بريده شدن درختان جنگل جهت توليد زغال مي شود.
از زغال توليد شده از خاک اره و خاک ذغال براي صفره خانه ها و رستوران ها و کبابي ها مي توان استفاده کرد .طبق تحقيقات انجام شده تيوا ماشين در بسياري از کشور هاي اروپايي از زغال به عنوان سوخت استفاده مي گدد مثلا در کشور ترکيه از زغال براي پخت نان استفاده ميشود چون سوخت دستگاه ذغال مي باشد يا کشور ارمنستان به دليل عدم وابستگي انرژي از روسيه دستگاه هاي زغال سوز وارد مي کند .سوخت اکثر نيروگاه ها و کارخانه هاي فرو سيليس زغال فشرده مي باشد.
و اما پيش بيني تيوا ماشين اين است که تا سال 2050 سوخت اکثر کارخانه ها در اروپا و کشور هايي که مشکل انرژي دارند زغال فشرده مي باشد .
کوره هاي صنعتي زغال ليمو و کبابي:
کوره صنعتي با برق تکفاز کار مي کند
زغال ليمو: بهترين زغالي است که ماندگاري بالايي دارد و تا اخر بدون خاموشي مي سوزد .که دانش پخت در زمان هاي خاص در کوره صنعتي دارد .
بنام خدا
واحد تحقيقات تيوا ماشين(شرکت دانش بنيان)
کوره صنعتي زغال ليمو-قليان-کبابي
کوره صنعتي که براي زغال ليمو-قليان –کبابي ساخته شده حاصل چندين سال تحقيقات در مورد نحوه پخت زغال بوده .اجداد ما براي اينکه چوب را تبديل به زغال کنند.زمين را مي کندند و به روش سنتي زغال توليد مي کردند :اين روش مشکلاتي از قبيل عدم کنترل کوره و راندمان پايين . الايندگي زياد . زمان نياز براي توليد حداقل ده روز و سختي کار زياد و غيره ....اين روش توليد توجيه اقتصادي ندارد و از نظر اقتصادي مقرون به صرفه نيست . براي اينکه از نظر تجاري و تجارت براي صادرات و فروش بيشتر گزينه مناسبي براي پول در اوردن يا پول پارو کردن نيست . براي راحتي توليد کوره هاي صنعتي را پيشنهاد ميکنيم اين کوره هاي صنعتي حاصل چندين سال تحقيق علمي و عملي در مورد دانش فني زغال بوده که حاصل ان توليد ذغال با کيفيت بالا توسط اين شرکت مي باشد.که دانش فني و تجربه توليد باهم جمع گرديده در راستاي سوددهي بيشتر و مقرون به صرفه بودن.
کوره هاي صنعتي اين شرکت با تکنولوژي ساخت قطعات و پروفيل هاي صنعتي و ورق هاي ضد حرارت يعني استيل نمره 316 استفاده گرديده .طراحي شاسي بر حسب محاسبات مکانيک و سيالات بوده که کوچکترين تنشي در حرارت هاي بالا به بدنه و شاسي وارد نشود و از طرف ديگر انقال حرارت بر حسب معادلات ترموديناميک امجام گرديده که حرارت در تمام نقاط کوره بايد به يک اندازه باشد يعني( همان انتشار حرارت ) در کوره هاي چهار جداره بايد اتلاف حرارت به حداقل برسد:
جوشکاري کوره صنعتي :
يا جوش ارگون باشد تا خاصيت ورق حين جوشکاري ازبين نرفته و جوش کاري تمام ابند باشد co2نوع جوشکاري بايد از نوع
اين دستگاه ها به دليل انگه بدون گل جوشکاري انجام مي دهند بهترين تجهيزات براي جوشکاي محيط خلع مي باشد . جوش هايي که دهنگام جوشکاري بايد رعايت شود اين است که محفظه خلع :بايد با دقت بالا جوشکاري شود که احتمال ورود اکسيژن به اين محفظه زير صفر باشد . به دليل انکه کوره صنعتي چهار جداره بوده جوشکار بايد بعد اول –دوم –سوم- را جوش داده و بعدا وارد جوشکاري در بعد چهارم شود که از نظر مکانيک اين کار خيلي سخت بوده و جوشکاران حرفه اي از عهده اين کار مي ايند تمام کوره بايد با جوش ابند شود در غير اينصورت با ورد اکسيؤن به جداره ها باعث از بين بردن خاصت ورق و تنش زدايي مي گردد.
مشخصات يک کوره صنعتي :
1-در ساخت کوره بايد از پروفيل هاي صنعتي استفاده شود که مقاوم در مقابل حرارت باشند.2-ورق کف کوره بايد تمام استيل باشد که در مقابل حرارت مقاوم باشد.3-کوره صنعتي بايد سيستم انقال حرارت و پخش حرارتي داشته باشد تا حرارت داخل کوره به يک اندازه بوده و گازهاي توليد انتقال داده شوند به فيلتر صنعتي 4-کوره صنعتي بايد فيلتر صنعتي داشته باشد تا عمل کندانس کردن (تبديل شدن دود به اب) و سيستم سرگه گيري در فيلتر و سيستم اسيد زدايي و گاز زدايي را داشته باشد5 – کوره صنعتي بايد سيستم کنترل حرارتي داشته باشد.6-کوره صنعتي بايد داراي سيستم کنترل حرارت و خنک سازي با محيط جغرافيايي را داشته باشد.
لازم به ذکر ميباشد که استاندارد هاي ساخت کوره يک طرف قضيه هست طرف دوم به دانش پخت و کربونيزاسيون بستگي دارد که بايد اين اطلاعات را به هنگام خريد از شرکت سازنده دريافت کنيد.
دانش فني پخت زغال يا کربونيزاسيون ذغال ليمو-قليان – کبابي:
براي اينکه ذغال با کيفيت بالا از کوره خارج شود عامل هايي نظير خود چوب شامل:1-جنس چوب 2-قطر چوب 3- نوع چوب 4- رطوبت يا خشک بودن چوب ها نحوه برش چوب براي سکه اي يا چهار تراش کردن 5-نحوه چيدمان چوب ها داخل واگن ها و علت هاي ديگر . که همگي در نحوه پخت کوره تاثير گذار مي باشد.
دو نوع زغال چوب داريم :1-زغال کبابي 2-ذغال ليمو يا قليان
زغال کبابي :اين نوع زغال از چوب هاي کهنه و بلا استفاده مانند .پايه مبل ها و هرس سرشاخه ها و... را تبديل به زغال مي کنند که بيشتر جنبه استفاده کبابي را دارد و فرايند پخت ان در دو مرحله مي باشد :مرحله اول قبل از 200 درجه که به ان مرحله اسيد زدايي گويند . مرحله دوم بعداز 200 درجه تا دماي کربونيزاسيون بوده که مرحله گاز زدايي گويند که کل فرايند گرما دهي در 20 ساعت انجام مي گردد که 10 ساعت اول واکنش گرماگير بوده و 10 ساعت دوم گرماده مي باشد. اين نوع زغال بيشتر جنبه تفريحي داشته و از نظر اقتصادي کمتر مقرون به صرفه هست نسبت به زغال ليمو وفشرده:

زغال ليمو-ذغال قليان-زغال مجلسي:
از چوب هاي مرکبات مانند نارنج و پرتغال و چوب هاي سفت جنگلي مانند شمشاد – مرضين – انار-ازگيل – بلوط و هرچوب محکمي که در ساختار ان ترک نداشته باشد .را مي توان براي زغال ليمو استفاده کرد با اين تفاوت که نحوه پخت ان ها را رعايت کنيد . مراحل پخت اين زغال در پنج مرحله انجام مي گردد که زمان ان از 30 تا 40 ساعت مي باشد .باسرد شدن اگر قطر چوب زياد باشد ممکن هست زمان پخت به 50 ساعت نيز برسد.:
مرحله اول :پخت مرحله سفت شدن چوب داخل کوره تحت حرارت تعيين شده در محيط خلع کوره مي باشد .
مرحله دوم :مرحله اسيد زدايي از چوب تحت دماي تحقيقات و سرکه گيري اوليه از چوب .که اين املاح در صنعت کشاورزي براي از بين بردن گياهان و علف هاي هرز استفاده مي شود.
مرحله سوم:اسيد زدايي تا در صد خلوص 60 درصد به همراه کربونيزاسون اوليه تا دماي 200 درجه :علاييم اين منطقه زماني رنگ سرکه قهوه اي رنگ بوده و در اين مرحله قسمت هاي خارجي چوب داخل کوره به رنگ قهوه اي مي شود .
مرحله چهارم :مرحله گاز دايي مي باشد که در اين مرحله گازها بايد وارد فيلتر شده و کندانس شوند يعني تبديل به اب شود . مشکلات زيست محيطي نداشته باشد. .مهمترين عامل در فراين ذغال و کربونيزاسون است .در هنگام خريد کوره بخواهيد که اين مرحله را به صورت تخصص براي شما توضيح دهند.
مرحله پنجم:عبور از مرحله گاز زدايي و ورود به مرحله اي که دماي انتهايي کربونيزاسيون گويند. يعني ورود به دامنه دمايي زغال سفيد که علاعم خاصي از دريچه هاي تخليه کوره بيرون مي ايد که به هنگام روز با چشم غير مسلح نمي توان ديد و تشخيص داد
از مزاياي اين کوره ها
کوره هاي صنعتي داراي فيلتر کاهنده دود ميباشند . که دوستدار محيط زيست بوده
کوره هاي صنعتي چهار جداره بوده که اتلاف حرارتي ندارند يعني حرارت در تمام کوره به يک اندازه پخش مي گردد
کوره صنعتي مجهز به سيستم قطران گيري يا هموان سرکه چوب بوده که اين سرکه اگر قبل دماي 200 درجه ازاد شود خاصيت اسيدي داشته در صنعتت کشاورزي و سموم دفع افات براي از بين بردن علف هاي هرز استفاده شده و اگر اين قطران بعداز 200 درجه ازاد شود خاصيت اسيدي نداشته بلکه به عنوان کود براي گياهان استفاده شده و در صنعت پزشکي در دارو سازي استفاده مي شود
کف کوره هاي صنعتي از ورق استيل نمره 316 بوده که در دماي بالا دچار سوختگي و اکسيد شدن نمي گردد و براي ساخت دستگاه از پروفيل هاي صنعتي استفاده مي کنيم که مقاوم در برابر انقباض و انبساط دمايي هستند
اين کوره ها چهار کاره هستند . يعني براي پخت ذغال کبابي -ذغال ليمو يا مجلسي -کربونيزاسيون ذغال چيني و به عنوان خشک کن در زغال جکسون مورد استفاده قرار مي گيرد لازم به ذکر ميباشم که کوره صنعتي از طريق سيستم ديجيتال کنترل مي گردد و نيازي به ندارد که اپراتور بصورت مدام کنار دستگاه بايستد
مدت زمان پخت زغال قليان يا مجلسي در اين کوره ها 40 تا 24 ساعت بوده که اين در کورهاي سنتي 8 روز مي باشد
نوع جوشکاري از نوع co2 بوده که دستگاه تمام ابند جوشکاري شده و انتقال يا پخش حرارت بصورت غير مستقيم بوده که نوع جوشکاري بايد بصورتي ابند شود که هيچ نوع هوايي يا گازهاي موجود در اتمسفر زمين وارد دستگاه نشوند.در اينصورت فرايند هموژن داخل کوره اتفاق مي افتد که طي فرايند کربونيزاسيون ذغال باکيفيت بدست مي ايد .

کيفيت يک زغال خوب :يک زغال خوب بايد رخ و نمايي خوبي داشته باشد که بهتر مورد توجه خريداران و استفاده کنندگان باشد .يک زغال خوب بايد بدون ترک باشد .يک زغال خوب هنگامي که روشن مي شود بايد بدون دود .بدون بو و بدون خاموشي باشد تا بشتر مورد توجه استفاده کنندگان باشد تا فروشندگان با توجه به ارزش اقتصادي ان محصول بتوانند با اراعه در بازار رقابت بهتري داشته باشند تا فروش بيشتر انجام گردد توجه داشته باشيد محصول بهتر و با کيفيت يعني فروش بيشتر و بدست اوردن درامد بالا و ثروت کلان در اين صورت مي توان سود دهي اقتصادي اين محصول را مقرون به صرفه دانست.
شرکت تيوا ماشين اريا
کارشناس ارشد مهندسي سيستم هاي قدرت بهنام مددي
با ما در تماس باشيد :

09147557802
09124172904
04533873776
www.tivamachine.com
www.tvamachine.asia
www.tivamachine.ir
tivamachen@gmail.com
ادرس کارخانه : اردبيل شهرک صنعتي 2 جهاد ماشين سازي تيوا
ادرس دفتر مرکزي:اردبيل ميدان يحيوي ساختمان حيات طبقه هشتم
دستگاه توليد ذغال فشرده
خط توليد زغال قالبي . چيني
کوره صنعتي
کوره زغال
کوره زغال ساز
زغال
خط توليد ذغال-زغال جکسون
دستگاه توليد ذغال-زغال جکسون
ذغال
دستگاه توليد زغال
خط توليد زغال غالبي
خط توليد زغال چيني
کلمات کليدي
کوره صنعتي زغال
کوره صنعتي ذغال
کوره زغال ليمو
کوره ذغال ليمو
کوره سازان
کوره صنعتي زغال ليمو
کوره صنعتي ذغال قليان
کوره صنعتي زغال کبابي
فروش کوره صنعتي
قيمت کوره صنعتي زغال قليان
دستگاه زغال فشرده-چيني

مشــخــصــات آگــهــی

نــام : تیوا ماشین آریا
ایمــیل :
تلفن : 09124172904
موقعیت : اردبیل
آدرس : اردبیل شهرک صنعتی 2
قیمت : 09124172904
ثبت آگهی :  شنبه 02 اردیبهشت 1396
انقضای آگهی :  سه شنبه 28 فروردین 1397
بروز رساني :  پنجشنبه 21 دی 1396
بازدید :


ارسـال پیغـام برای آگهی دهنده
تماس بـا: تیوا ماشین آریا
در مـورد: فروش خط توليد زغال فشرده و کور هاي صنعتي زغال ليمو و کبابي
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به موبایل
ارسال به ایمیل
ارسال به صندوق پیامها
ارسال به یاهو مسنجر
کد امنیتی :

تماس با آگهی دهنده : در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد.آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همچنین از طریق فرم ارسال پیغام در زیر عکس آگهی میتوانید پیغام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.پس لطفا با مدیریت سایت تماس نگیرید.


اعتبار آگهی دهنده : بر طبق قوانین سایت درج هر گونه آگهي در سايت به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات وضمانت و هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سايت ما نمي باشد. بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.سایت ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.گزارش تخلف و حذف آگهی : در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشتید میتوانید ابتدا از طریق منوی کاربر وارد سایت شده و در بخش کاربری آگهی را حذف کنید و یا بر روی کلید گزارش تخلف و حذف آگهی در زیر شرح آگهی کلیک کنید و در صفحه مربوطه شماره آگهی و درخواست خود را ارسال کنید ما بلافاصله پس از بررسی در صورتی که این آگهی مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.


تازه های این بخش
1396.10.30مازندرانسازنده دستگاه چنكو ورق شيرواني
سازنده دستگاه چنكو ورق شيرواني شرکت صنعتي ابزار پارسيان سازنده مدرنترين دستگاه چنكو ورق شيرواني محصولات اين شرکت شامل دستگاههاي توليد ...
1396.10.30مازندرانساخت و فروش ماشين آلات رول فرمينگ و نورد سرد
سازنده ماشين آلات رول فرمينگ و نورد سرد شرکت صنعتي ابزار پارسيان سازنده مدرنترين خطوط توليد رول فرمينگ و نورد سرد محصولات اين شرکت ...
1396.10.30مازندرانسازنده مدرنترين خط توليد ورق کرکره شيرواني
سازنده مدرنترين خط توليد ورق کرکره شيرواني سينوسي / ذوزنقه / شادولاين / طرح سفال شرکت صنعتي ابزار پارسيان واقع در شهرک صنعتي بابکان آمل ...
1396.10.30مازندرانساخت و فروش خط توليد رول فرمينگ سوله سبك
خط توليد رول فرمينگ سوله سبك شركت صنعتي ابزار پارسيان ارائه دهنده ي جديد ترين ماشين آلات وخط توليد رول فرمينگ سوله سبك. اين ماشين آلات ...
1396.10.30مازندرانساخت و فروش ماشين آلات رول فرمينگ
طراحي و ساخت انواع ماشين آلات رول فرمينگ.شامل کرکره سينوسي/ ذوزنقه / دو طبقه / طرح سفال و زد. با يکسال گارانتي و ده سال خدمات بعد از ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     آخرکلیه حقوق معنوی و حقوقی سایت متعلق به "بازارها " می باشد
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2018, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.