بنر ویــژه

توصیه های مهم خرید
رمز موفقیت آگهی شما

من رمز عبور را فراموش کردم


پیوند ها

آموزش ورد

فروش آنلاین کارت آیتونز و گوگل پلی

گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صادرات، واردات و ترخیص کالای گمرکی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

هيتر و کوره هواي کم مصرف آژاکس

باز هم شرکت انديشه سبز با محصولي جديد بومي شده از قاره اروپا اين بار بخاري صنعتي new pf و هيترحرارتي و کوره هواي گرم و بهار ساز آژاکس طرح هلند!!!
شرکت انديشه سبز بعد از ارائه هيتر گرماساز و کوره هواي گرم pf طرح آلمان که با استقبال بي نظير هم ميهنان گرامي مواجه شد؛اين بار بخاري new pf طرح جديد بخاري کارگاهي new pf و هيتر استثناي آژاکس طرح هلند که تحولي در سيستم هاي گرمايشي در نوع خود مي باشد آماده ارائه خدمات به هم ميهنان گرامي در زمينه گرمايش و سرمايش!!!!!!! دامداري ها، مرغداري ها، کارخانه ها و کارگاه هاي صنعتي وگلخانه ها ، سالن هاي پرورش قارچ خوراکي و انواع نمايشگاه ها ، سوله ها و... مي باشد.
هيترآژاکس در دو نوع کوره هواي گرم( فقط مخصوص گرمايش) و بهار ساز ( در تابستان کولر گازي صنعتي و در زمستان کوره هواي گرم قوي) طراحي و براي اولين بار در ايران توليد شده است .
هيتر هاي حرارتي و بهارساز هاي آژاکس در سه استاندارد و سه شکل ظاهري متفاوت براي کاربر ي هاي:
1-هيتر حرارتي و کوره هواي گرم آژاکس براي استفاده به عنوان بخاري مرغداري براي گرمايش مرغداري ها ، سالن هاي پرورش کپک و بلدرچين وساير طيور( با ويژگي هاي لازم براي اين محيط ها)
2-هيتر حراتي و بهار ساز آژاکس براي استفاده جهت سرمايش و گرمايش گلخانه و سالن قارچ ( با ويژگي ها متفاوت و مخصوص به استفاده در اين دو محيط )
3-و هيتر گرماساز و بهار ساز آژاکس براي سرمايش و گرمايش کارگاه ها و کارخانه هاي صنعتي و نمايشگا ها و بانکها و فضا هاي از اين نوع (باز با ويژگي هاي ديگر و مناسب چنين فضا هاي )
طراحي و توليد شده اند.
اين سه استاندارد با سيستم داخلي يکسان ولي با شکل ظاهري و سيستم گرما دهي متفاوت ( و سرما دهي در بهار ساز) با توجه به شرايط و ويژگي هاي اين سه نوع مکان ساخته شده اند.
با توجه به مفصل بودن بحث از توضيح در مورد بخاري هاي صنعتي و کارگاهي new pf صرف نظر کرده و به توصيف سيستم و کارکرد هيتر حرارتي و کوره هواي گرم آژاکس مي پردازيم و نگاهي گذرا به بهار ساز آژاکس خواهيم کرد.
در طراحي کوره هواي گرم و هيتر حرارتي آژاکس دو موضوع به عنوان هدف و محور اصلي مد نظر قرار گرفته است:1-ايمني 2-مصرف بسيار پايين ؛ با توجه به شرايط عمومي کشور و قرار گرفتن قيمت نهاده هاي سوختي ( گاز – گازوئيل – و مازوت) در آستانه يک جهش عميق و اساسي قيمتي موضوع گرماساز هاي کم مصرف براي صنايع مختلف در آستانه هدفمند کردن يارانه ها مورد توجه شرکت انديشه سبز قرار گرفت، کوره هواي گرم و هيتر آژاکس يک بخاري کارگاهي کم مصرف و ايمن با عمر طولاني و قيمت مناسب و يک انتخاب استثناي براي گرمايش محيطي مي باشد.
توضيحاتي مختصر در مورد چراي مصرف کم هيترگرماساز آژاکس:
در بخاري صنعتي آژاکس گرما توسط مشعل به داخل يک کوره عريض و عميق از جنس استيل استنلس تزريق مي گردد و تشکيل يک جريان حرارتي شامل دود و آتش و گرما را مي دهد. اين جريان حرارتي از داخل باعث داغ شدن جداره کوره مي گردد. اين جداره جلوي يک فن سانتريفيوژ ( بلوئر –فن حلزوني) بسيار قوي قرار دارد ، فن باعث جريان يافتن هوا در اطراف کوره مي گردد و گرماي جداره آن را گرفته و وارد سالن مي نمايد در اين مرحله حدود 40در صد از گرماي قابل استحصال توليد شده توسط مشعل وارد سالن مي گردد.در مرحله دوم جريان حرارتي وارد پاس دوم مي گردد و پاس دوم با ايجاد يک تغيير 180درجه اي جريان حرارتي شامل آتش و گرما ودود را وارد 12 عدد لوله دراز به قطر دو اينچ (يونيت) مي نمايد و باز در مسير فن قرار مي دهد جريان حرارتي از داخل باعٍ داغ شدن لوله ها مي شود و فن سانمتريفيوژ هوا را از ميان تک تک اين لوله ها عبور داده و گرماي ايجاد شده را به سالن مورد نضر هدايت مي کند در اين مرحله حدود 45 درصد گرماي قابل استحصال توليد شده توسط مشعل از آن گرفته مي شود.در مرحله سوم جريان حرارتي وارد پاس سوم شده و پاس سوم نيز همانند پاس دوم با ايجاد يک چرخش 180درجه اي جريان حرارتي را وارد 12 عدد لوله ديگر باز هم در مسير جريان هواي فن مي کند در اين مرحله نيز باقي مانده گرماي قابل استحصال توليدشده توسط مشعل از آن گرفته مي شود ولي اين پايان کار نيست و جريان حرارتي با انک گرماي باقي مانده وارد پاس اگزوزي ميشود تا ضمن گرما گيري آخر با ايجاد يک چرخ 90درجه امکان تخليه اگزوزي مناسب فراهم گردد؛و در آخر دي اکسيد کربن به طور کامل از طريق اگزوز تخليه مي شود. در واقع سيستم حرارتي آژاکس حداکثر گرماي ممکن را از يک ليتر گازوئيل و يا يک متر مکعب گاز مي گيرد ومانع اتلاف انرژي و حدر رفت آن از طريق اگزوز يا راه هاي ديگر مي شود.
عايق بندي در هيتر هاي آژاکس ساخت شرکت انديشه سبز:
استفاده از بدنه دو جداره وعايق پشم سنگ متراکم به عرض يک و دو اينچ و عايق لاستومتريک(عايق پلي مري) در جداره بيروني ( البته در بعضي مدل ها) باعث ميشود تمامي گرماي توليد شده وارد سالن گردد و هيچ گرماي از طريق بدنه و يا سقف و کف حدر نرود ؛به همين دليل مي توان از کوره هاي هواي گرم آزاکس با ظرفيت000/220کيلو کالري به دليل سيستم گرما گيري و عايق بندي مناسب به جاي هيتر هاي 000/300کيلو کالري استفاده کرد!!؟
توضيح: فرض بفرماييد شما يک هيتر 000/300کيلو کالري معمولي داريد که 000/100کيلو کالري از گرمايش توليد شده از آن توسط اگزوز به فضاي بيرون و هواي آزاد رانده شده و 000/50کيلو کالري نيز از طريق بدنه تلف مي گردد فکر مي کنيد چند هزار کيلو کالري گرمايش وارد سالن شما مي گردد!!!؟؟
ايمني : سه لايه ايمني براي هيتر آژاکس و کليه هيتر هاي ساخت شرکت انديشه سبز (ائم از pf و new pf ) در نظر گرفته شده است
1-فيوز هاي آمپر پايين که به طور جداگانه براي مشعل و فن در نظر گرفته شده اند و با بروز کوچکترين مشکل فورا جريان برق را قطع مي کنند
2-ترمينال هاي rtp که در صورت عمل نکردن فيوز ها بر اثر عبور جريان بالاي برق سوخته و باعث خاموشي دستگاه مي شوند( اين ترمينال ها با 5000تومان تعويض مي شوند)
3-ترمستان ايمني که اگر فيوز و rtp ها عمل نکنند!! اگر درجه حرارت کوره از يک حد معين که توسط کاربر تايين مي گردد بالاتر برود باعث خاموش شدن اتوماتيک کل سيستم مي گردد.
اما اين پايان ماجرا نيست و اگر چناچه فيوز ها عمل نکنند! ترمينال هاي rtp به هر دليل کارنکنند!! و حتي ترمستات ايمني هم کار نکن!!! يک دريچه انفجار بسيار قوي ( شير اطمينان-سوپاپ اطمينان) در دستگاه وجود دارد که در زمان اضطراري باز شده و قبل بروز هرگونه خسارت باعث تخليه هواي منبسط شده مي گردد تا به شما اطمينان دهد که يکي از ايمن ترين هيترهاي گرماسازممکن را انتخاب کرده ايد اين دريچه اطمينان که باتوجه به سه لايه ايمني ذکر شده هرگز کار نخواهد کرد در قسمت پاس اول قرار دارد.
هيتر آژاکس داراي ويژگي هاي زيادي است که امکان ذکر آنها در اينجا ممکن نيست ولي به بعضي از آنها اشاره مي گردد:1-استفاده از کوره و پاس اول از جنس استيل اسنلس خالس و مات و نگير که به استيل کذبنب معروف بوده و داراي مقاومت بسيار بالاي در مقابل رطوبت وحرارت مي باشد و خود اين موضوع نيازمند بحث مفصل دارد(اين نوع استيل به آهن ربا نمي چسبد)2-استفاده از بهترين نوع دستگاه هاي جوش ميگ مگ براي جوشکاري ديگ و يونيت هاي دستگاه که با ميکس دو گاز co2 و آرگون يکي از بهترين سيستم هاي جوشکاري کل دنيا مي باشد و در کشتي هاي نفت کش و ناوچه ها و در کوره هاي بسيار قوي کاربرد دارد.3-استفاده از فن سانتريفيوژ4-استفاده از مشعل ايران رادياتور5-استفاده از بدنه گالوانيزه رنگي ( نه رنگ شده)و...
اين دستگاه داراي يک تابلوبرق تمام اتوماتيک مي باشد که مجهز به دو عدد فيوز و سه عدد ترمستات و دو عدد کنداکتور بوده وهيچ نيازي به نصب نداشته و کاملا آما ده استفاده است دستگاه کاملا تمام اتوماتيک بوده وشما فقط درجه حرارتي را که مي خواهد در سالن داشته باشيد وارد دستگاه مي کنيد به دليل طولاني شدن مطلب از ذکر ديگر ويژگي هاي تابلو برق از جمله ترمستات صرفه جوي صرف نظر مي شود.
اين کوره هواي گرم در سه سايز 000/110 و 000/175 و 000/220کيلو کالري توليد مي شود و هر سايز داراي سه استانداد براي استفاده به عنوان
1-بخاري مرغداري و دامداري
2-بخاري گلخانه و سالن قارچ خوراکي
3-بخاري کارگاهي و کارخانه اي براي گرمايش نمايشگاه و کارگاه و کارخانه و غيره به کار مي رود.

بهارساز: علاوه بر کوره هاي هواي گرم و هيتر هاي گرماساز آژاکس؛ بهارساز هاي آژاکس نيز که در تابستان تبديل به کولر گازي صنعتي و در زمستان تبديل به کوره هواي گرم مشعل دار و قوي مي شوند نيز توسط شرکت انديشه سبز توليد مي شوند که براي گرمايش کارگاه و کارخانه و نمايشگاه همچنين بانک وموسسات اين چنين انواع سولسه و البته براي گرمايش و سرمايش گلخانه ها و سالن هاي قارچ بسيار مطلوب مي باشند.
شما مي توانيد براي کسب اطلاعات بيشتر و خريد با دفتر شرکت تماس گرفته و اطلاعات دقيق تر و کامل تر دريافت نماييد.

تحويل در سرتاسر خاک ايران و شمال عراق و پرداخت وجه دستگاه هنگام تحويل به مشتري در سر تاسر کشور

شرکت انديشه سبز
توليد کننده سيستم هاي توليد و تنظيم برودت-رطوبت – وحرارت


دفتر فروش
044.32246271.32246272
044.32246156.32246157

فروشگاه مرکزي
044.32341796.32346612
044.32379188

دفتر فروش تهران
021.66916215.66916216

کارشناسان فروش :
توحيد قصابي:09144473924
رسول عليزاده:09144485590
رامين نادري:09125547229
رضا اسکندري:09143403463
رسول محمودي:09143883380
اشکان حيدري:09144483188
علي حنيفه:09143889129


آدرس دفتر فروش : اروميه خيام جنوبي کوچه تربيت مجتمه علم جو ماشين سازي اسکندري
آدرس فروشگاه مرکزي : اروميه بزرگ راه خاتم النبيا بعد از ورودي خيابان المهدي باند پايين بزرگراه جنب تراشکاري اسکندري
آدرس دفتر تهران : خيابان جمهوري - مابين گلشن و باستان روبروي بانک صادرات شعبه جمهوري گلشن ساختمان مرواريد طبقه 4 واحد 19
آدرس کارخانه : اروميه شهرک صنعتي فاز دو توسعه ماشين سازي برادران اسکندري

امور نمايندگي و فروش عمده و فروش خارجي : اشکان حيدري – 09144483188
فقط يک رئيس در هر شرکت مي تواند وجود داشته باشد و آن مشتريست.مشــخــصــات آگــهــی

نــام : حسام حمیدی
ایمــیل :
تلفن : 09143880669
موقعیت : آذربایجان غربی
آدرس : شهرک صنعتی فاز دوم توسعه بلوار مهارت
قیمت : تماس بگیرید
ثبت آگهی :  دوشنبه 19 آبان 1393
انقضای آگهی :  سه شنبه 23 مهر 1398
بروز رساني :  دوشنبه 19 آبان 1393
بازدید :


ارسـال پیغـام برای آگهی دهنده
تماس بـا: حسام حمیدی
در مـورد: هيتر و کوره هواي کم مصرف آژاکس
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به موبایل
ارسال به ایمیل
ارسال به صندوق پیامها
ارسال به یاهو مسنجر
کد امنیتی :

تماس با آگهی دهنده : در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد.آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همچنین از طریق فرم ارسال پیغام در زیر عکس آگهی میتوانید پیغام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.پس لطفا با مدیریت سایت تماس نگیرید.


اعتبار آگهی دهنده : بر طبق قوانین سایت درج هر گونه آگهي در سايت به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات وضمانت و هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سايت ما نمي باشد. بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.سایت ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.گزارش تخلف و حذف آگهی : در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشتید میتوانید ابتدا از طریق منوی کاربر وارد سایت شده و در بخش کاربری آگهی را حذف کنید و یا بر روی کلید گزارش تخلف و حذف آگهی در زیر شرح آگهی کلیک کنید و در صفحه مربوطه شماره آگهی و درخواست خود را ارسال کنید ما بلافاصله پس از بررسی در صورتی که این آگهی مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.


تازه های این بخش
1397.02.05تهرانفروش آبپاش باراني پلاستيکي تماس بگیرید
1-آبپاش باراني پلاستيکي وير36تمام دور: شعاع پاشش13الي18متر،اتصال3/4 نر، آبدهي660الي3270 ليتردرساعت، فشارکار1/75 الي4/5 اتمسفر، جنس بدنه پلاستيک، ...
1397.02.05تهران کيسه نهال گلداني
کيسه نهال، گروبگ،کيسه رشد، سيني نشاء ،گلدان پلاستيکي ،گلدان جيفي فروش گروبگ،کيسه نهال،کيسه رشد به سفارش مشتري در ابعاد مختلف کيسه رشد: ...
1397.02.05تهراننازل مهپاش پلاستيکي گاوداري وگلخانهتماس بگیرید
نازل مهپاش فيتکو، نتافيم مشخصات فني نازل مه پاش پلاستيکي براي گاوداري و گلخانه: کاربرد مه پاش فيتکو،مهپاش نتافيم: افزايش رطوبت وکاهش ...
1397.02.05تهرانفروش لوله پيفلکس نخدار انتقال آب تماس بگیرید
لوله انتقال آب ،آبرساني،آبپاشي نخدارسه لايه ضد UV پيفلکس مشخصات فني: فشارکارکرد: 2تا3بار سايز: دوالي هشت اينچ طول هر رول لوله پي فلکس:100 ...
1397.02.05تهرانفروش آبپاش باراني ويراسپانياتماس بگیرید
فروش آبپاش باراني برنجي تنظيمي وير60 1-آبپاش باراني وير60تنظيمي: شعاع پاشش14الي18متر،اتصال3/4 اينچ نر،آبدهي آبپاش چکشي ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     آخرکلیه حقوق معنوی و حقوقی سایت متعلق به "بازارها " می باشد
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2018, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.