بنر ویــژه

توصیه های مهم خرید
رمز موفقیت آگهی شما

من رمز عبور را فراموش کردم


ويژه مرتبط
گابريل گارسيا ماركز
گابريل گارسيا ماركز ازجهان و خوانندگان خود خداحافظي مي‌کند نامه ي گابريل ..
مطالب و SMS جالب و خنده دار ,
نمک شناس!!! او دزدى ماهر بود و با چند نفر از دوستانش باند سرقت تشكيل داده ..

پیوند ها

آموزش ورد

فروش آنلاین کارت آیتونز و گوگل پلی

گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صادرات، واردات و ترخیص کالای گمرکی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

خدايا کمکم کن

1-خدايا کمکم کن

اگر کتاب زندگي چاپ دومي داشت هيچ وقت اين همه غلط را دوباره تکرار نميکرديم

داستان را در دلتان با صداي بلند و با توجه بخوانيد. مطمئنا تا سال ها آن را در خاطر خواهيد داشت
داستان درباره يک کوهنورد است که مي خواست از بلندترين کوه ها بالا برود او پس از سال ها آماده سازي، ماجراجويي خود را آغاز کرد ولي از آنجا که افتخار اين کار را فقط براي خود مي خواست، تصميم گرفت تنها از کوه بالا برود.
او سفرش را زماني آغاز کرد که هوا رفته رفته رو به تاريکي ميرفت ولي قهرمان ما به جاي آنکه چادر بزند و شب را زير چادر به شب برساند، به صعودش ادامه داد تا اين که هوا کاملاٌ تاريک شد.
به جز تاريکي هيچ چيز ديده نميشد سياهي شب همه جا را پوشانده بود و مرد نميتوانست چيزي ببيند حتي ماه وستاره ها پشت انبوهي از ابر پنهان شده بودند .پ کوهنورد همانطور که داشت بالا ميرفت، در حالي که چيزي به فتح قله نمانده بود، ناگهان پايش ليز خورد و با سرعت هر چه تمامتر سقوط کرد..
سقوط همچنان ادامه داشت و او در آن لحظات سرشار از هراس، تمامي خاطرات خوب و بد زندگياش را به ياد مي آورد. داشت فکر ميکرد چقدر به مرگ نزديک شده است که ناگهان احساس کرد طناب به دور کمرش حلقه خورده و وسط زمين و هوا مانده است.
حلقه شدن طناب به دور بدنش مانع از سقوط کاملش شده بود. در آن لحظات سنگين سکوت، چاره اي نداشت جز اينکه فرياد بزند:
“خدايا کمکم کن”. ناگهان صدايي از دل آسمان پاسخ داد از من چه ميخواهي ؟ - نجاتم بده.
- واقعاٌ فکر ميکني ميتوانم نجاتت دهم.
- البته تو تنها کسي هستي که ميتواني مرا نجات دهي.
- پس آن طناب دور کمرت را ببر
براي يک لحظه سکوت عميقي همه جا را فرا گرفت و مرد تصميم گرفت با تمام توان به طناب بچسبد و آن را رها نکند.
روز بعد، گروه نجات آمدند و جسد منجمد شده يک کوهنورد را پيدا کردند که طنابي به دور کمرش حلقه شده بود در حاليکه تنها يک متر با زمين فاصله داشت!!
و شما؟ شما تا چه حد به طناب زندگي خود چسبيده ايد؟ آيا تا به حال شده که طناب را رها کرده باشيد؟
هيچگاه به پيامهايي که از جانب خدا برايتان فرستاده ميشود
هيچگاه نگوييد که خداوند فراموشتان کرده يا رهايتان کرده است.
هيچگاه تصور نکنيد که او از شما مراقبت نميکند و به ياد داشته باشيد خدا همواره مراقب شماست

---------------------------------------------

2- دعا براي يک دوست

خداوند، اون کساني رو که ازش ميخواهي کنارت باشن بهت نميده، بلکه اون کساني رو کنارت قرار ميده که بهشون نياز داري تا کمکت کنن (تا کمک کردن رو ياد بگيري)، باعث رنجش تو بشن (چون تا گچ درده سمباده خوردن روتحمل نکنه، يک مجسمه يه زيبا نميشه)، تو رو ترک کنن (تا يادبگيري روي پاي خودت بايستي)، عاشقانه دوستت داشته باشن (تا بدوني که تو هم بايد عشق بورزي)، تا از تو انساني ساخته بشه که خداوند ميخواد تو اونطور باشي
خداي عزيزم، اون کسي که همين الان مشغول خوندن اين متنه، زيباست (چون دلي زيبا داره)، درجه يکه (چون تو دوستش داري بهش نظر کرده اي)، قدرتمند و قوي و استواره (چون تو پشت و پناهش هستي) و من خيلي دوستش دارم. خدايا، ازت ميخوام کمکش کني زندگيش سرشار از همه بهترين ها باشه. خواهش ميکنم بهش درجات عالي (دنيائي و اخروي) عطا بفرما و کاري کن به آنچه چشم اميد دوخته (آنگونه که به خير و صلاحش هست) برسه انشاا... . خدايا، در سخت ترين لحظات ياريگرش باش تا هميشه بتونه همچون نوري در تاريک ترين و سخت ترين لحظات زندگيش بدرخشه و در ناممکن ترين موقعيت ها عاشقانه مهر بورزه.
خداوندا، هميشه و هر لحظه او را در پناه خودت حفظ بفرما، هروقت بهت احتياج داشت دستش رو بگير (حتي اگه خودش يادش رفت بياد در خونت و ازت کمک بخواد) و کاري کن اين رو با تمام وجود درک کنه که هر آن هنگام که با تو و در کنار تو قدم برميداره و گنجينه يه توکل به تو رو توي دلش حفظ کرده، هميشه و در همه حال ايمن خواهد بود.
دوستت دارم دوست عزيزم !

--------------------------------------------
3- بياييد خوشبختي را با فکر درست ببينيم

ما براي خوشبخت شدن چشم به راه آينده ايم و در نتيجه هرگز خوشبخت نمي شويم، زندگي نمي کنيم بلکه به اميد زندگي نشسته ايم.
در حال زندگي نمي کنيم و از زندگي امروز خود هم لذت نمي بريم پيوسته منتظر هستيم که در آيند ه اتفاق بيفتد.
وقتي ازدواج مي کنيم خوشبخت خواهيم شد. وقتي شغل بهتري بدست آوريم به خوشبختي خواهيم رسيد.
وقتي پول خريد خانه را پرداختيم، وقتي بچه ها يمان راهي دانشگاه شدند و وقتي کاري را به اتمام رسانديم و پيروز شديم آن وقت است که به خوشبختي خواهيم رسيد.
اين افراد بدون استثناء مايوس مي شوند چرا که خوشبختي يک عادت ذهني است،
يک برداشت ذهني است. اگر آن را ياد نگيريم و همين حالا روي آن تمرين نکنيم هرگز تجربه اش نخواهيم کرد. اگر قرار است خوشبخت شويم بايد خوشبخت باشيم.
همه روزه يادآوري خاطرات و انديشه هاي خوب و دلچسپ را تمرين کنيد، چرا که اين کار شما را در انجام کار هاي تان کمک مي کند. اگر کسي مي خواهد حال بهتري داشته باشد بايد احساسات لطيف و خير خواهي و مثمرثمر بودن را در انديشه خود پرورش بدهد. بايد اين کار را مثل ورزش صبحگاهي بطور مرتب انجام داد و مرتب به زمان اين ورزش رواني بيافزائيد.
تصوير ذهني و عادت هاي انسان با هم ارتباط دارند. با تغيير يکي از آنها ديگري هم خود بخود تغيرمي کند. وقتي اگاهانه عادت بهتري در خود ايجاد کنيم تصوير ذهني جديدي جاي عادات قديمي رامي گيرد و انگاره جديد را پرورش مي دهد.
جالب است که بدانيم نود و پنج در صد رفتار، احساس و واکنش افراد عادتي است. درست به همين شکل که هر وقت با موقعيت مشابهي روبرو شويم، انديشه و احساس و عمل مشابهي از ما سر مي زند.
اما نکته اينجاست که عادت اصلاح شدني است و مي توانيم آنرا بطور کلي تغيير دهيم. کافي است که تصميم اگاهانه اي بگيريم و روي آن تمرين کنيم .
بنا برين شما هم مي توانيد با تکرار رفتار مطلوب آن را در تصوير ذهني خود ثبت نماييد.××××××××××××××××××××××××

اس ام اس ها و جوكهاي بامزه :

يادت هميشه سبزاست درخلوت خيالم خوبم به خوبي توهرچند نپرسي حالم.

وقتى تنهاييم دنبال يه دوست مىگرديم،، وقتى پيداش كرديم دنبال عيبهاش مىگرديم،، وقتى از دستش داديم دنبال خاطرهاش مىگرديم،،و باز تنهاييم...

هميشه يادت باشه يكى هست خيلى كمترازخدا خيلى بيشترازخودت به يادته

هروقت بغضت گرفت صدام کن قول نميدم خوبت کنم ولي پابه پات گريه ميکنم.

مي توني تصور کني با هم لب دريا نشستيم ؟ مي توني تصور کني که با هم به يک سفر طولاني ميريم از جنگل تا دريا مي توني تصور کني که تو يه شب باروني شونه به شونه با هم قدم مي زنيم ... اما همه ي اينا رو هم که بتوني تصور کني ... نمي توني تصور کني که اشپزي با ''تک ماکارون''چقدر راحته !!

توي زندگي ۲ چيز وجود داره : ۱- حادثه ۲- فاجعه . حادثه اينکه مادر شوهرت رو بندازي تو دريا !!! فاجعه اين که ببيني شنا بلده .... !!!

به يه نفر ميگن با لجن جمله بساز ميگه :نميدونم چرا همه بچه‌محل‌ها با من لجن؟

هوا شناسى اعلام كرد فردا موج جديدى از تعطيلات وارد كشور مى شود (

آقائي که هميشه به زنان احترام گذاشته و نسبت به آنان مودب بود ، روزي اظهار داشت : من هرگز زني را زشت نديده ام .
خانمي که اتفاقا بيني پهن و بزرگي داشت ،در آنجا حاضر بود گفت :
مرا ببينيد و اعتراف کنيد که اشتباه ميکنيد و من زشت هستم .
مرد اظهار داشت : اتفاقا خانم شما نيز چون ساير خانم ها فرشته اي هستيد که از آسمانها فرود آمده ايد ولي اين تقصير شما نبوده که با دماغ به زمين افتاده ايد !مشــخــصــات آگــهــی

نــام : جوک
ایمــیل :
تلفن :
موقعیت : تهران
آدرس :
قیمت :
ثبت آگهی :  دوشنبه 30 شهریور 1394
انقضای آگهی :  سه شنبه 04 شهریور 1399
بروز رساني :  دوشنبه 30 شهریور 1394
بازدید :


ارسـال پیغـام برای آگهی دهنده
تماس بـا: جوک
در مـورد: خدايا کمکم کن
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به موبایل
ارسال به ایمیل
ارسال به صندوق پیامها
ارسال به یاهو مسنجر
کد امنیتی :

تماس با آگهی دهنده : در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد.آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همچنین از طریق فرم ارسال پیغام در زیر عکس آگهی میتوانید پیغام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.پس لطفا با مدیریت سایت تماس نگیرید.


اعتبار آگهی دهنده : بر طبق قوانین سایت درج هر گونه آگهي در سايت به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات وضمانت و هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سايت ما نمي باشد. بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.سایت ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.گزارش تخلف و حذف آگهی : در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشتید میتوانید ابتدا از طریق منوی کاربر وارد سایت شده و در بخش کاربری آگهی را حذف کنید و یا بر روی کلید گزارش تخلف و حذف آگهی در زیر شرح آگهی کلیک کنید و در صفحه مربوطه شماره آگهی و درخواست خود را ارسال کنید ما بلافاصله پس از بررسی در صورتی که این آگهی مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.


تازه های این بخش
1396.10.19تهرانفروش باد کنک هليمي تايلندي1
فروش انواع بادکنک هاي هليمي تک رنگ ؛ نقش دار ؛ خالدار؛ چراغدار ؛ بادکنک چراغ دار ؛ استوفر ؛ انواع فويلي BABY؛ BOY ؛ کالسکه ؛ فويلي سيبيل ؛ ...
1395.05.03تهران3 مطالب و SMS جالب و خنده دار , بامزه , اس ام اس بانمک
نمک شناس!!! او دزدى ماهر بود و با چند نفر از دوستانش باند سرقت تشكيل داده بودند. روزى باهم نشسته بودند و گپ مى زدند. در حين صحبتهاشان ...
1394.06.30تهرانامروز دوتا مطلب داريم قشنگه بخونيد و ببينيد
امروز دوتا مطلب داريم قشنگه بخونيد و ببينيد 1- مردم ملل مختلف اوقات خود را چگونه ميگذراند؟ پس از ساعتها تحقيق ، برنامه روزانه ملتهاي ...
1394.06.30تهراندوتا مطلب راجب درسهاي زندگي كه معلمين ميدهند
امروز دوتا مطلب راجب درسهاي زندگي كه معلمين ميدهند گذاشتم . 1- يادش به خير! يه معلم داشتيم که هميشه نه تنها به ما درس زبان انگليسي ميداد ...
1394.06.30تهرانتفاوت آدمهاي بزرگ و كوچك و متوسط , جمله هاي جالب و آموزنده
- تفاوت آدمهاي بزرگ و كوچك و متوسط آدم هاي بزرگ در باره ايده ها سخن مي گويند آدم هاي متوسط در باره چيزها سخن مي گويند آدم هاي كوچك پشت سر ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     آخرکلیه حقوق معنوی و حقوقی سایت متعلق به "بازارها " می باشد
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2018, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.