بنر ویــژه

توصیه های مهم خرید
رمز موفقیت آگهی شما

من رمز عبور را فراموش کردم


ويژه مرتبط
مطالب و SMS جالب و خنده دار ,
نمک شناس!!! او دزدى ماهر بود و با چند نفر از دوستانش باند سرقت تشكيل داده ..
گابريل گارسيا ماركز
گابريل گارسيا ماركز ازجهان و خوانندگان خود خداحافظي مي‌کند نامه ي گابريل ..

پیوند ها

آموزش ورد

فروش آنلاین کارت آیتونز و گوگل پلی

گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صادرات، واردات و ترخیص کالای گمرکی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

رها شدن از گذشته

امروز هم دوتا مطلب خواندني خيلي جالب داريم توصيه مي كنم حتما بخونيد .

رها شدن از گذشته

براي رها شدن از گذشته، براي رها شدن از آينده، زيستن در زمان حال يک ضرورت اساسي است. در آن صورت انرژي ها اينجا متمرکز ميشوند و اين لحظات کوچک نوراني ميشوند و شما کل انرژي تان را در آن جاري مي سازيد. در آن صورت شادي و نيکبختي ظهور ميکند. اگر اکنون شما احساس بيچارگي و افسردگي مي کنيد دليل آن اين است که داريد در گذشته و آينده زندگي مي کنيد. انسان بدبخت، گذشته و آينده دارد، انساني که سعادت را احساس ميکند فقط لحظه را، دقيقا همين لحظه را دارد. او در حال زندگي ميکند.
انسان مي تواند کل حياتش را در تازگي بگذراند، ميتواند تمام زندگي اش را مثل يک کودک سر کند، انسان ميتواند بزرگ شود و در عين حال در سراسر زندگي حالت بچگي خود را حفظ کند. در لحظه زيستن، هنر است. انساني که در دم زندگي ميکند هرگز پير نميشود. به بلوغ مي رسد اما پير نمي شود . او واقعا رشد ميکند، پير شدن اصلا به معناي رشد نکردن نيست، پيرشدن همانا مرگ تدريجي است. پيرشدن همان مبادرت به خودکشي است. انساني که در لحظه زندگي ميکند هيچوقت به آن صورتي که مردم پير مي شوند ، پير نميشود. او هرگز دانشمند نميشود، او هميشه بي گناه است، هميشه کنجکاو است، هميشه ذوق زده و پر از حيرت است. هر لحظه براي او چيز تازه اي به همراه دارد. او آماده است تا ابعاد تازه ي زندگي را کشف کند. او هميشه دل به دريا مي زند. او يک کاشف است. او هيچوقت از زندگي بيزار نيست. او هرگز بي حوصله نيست.
گذشته و آينده را بر خود تحميل نکنيد. دم غنيمت است. چرا بايد آن را با فکر کردن درباره ي چيزهايي که ارزشمند نيستند به هدر دهيد؟ بگذاريد يکايک اين لحظات لحظاتي سرشار از شادي باشند.
بگذاريد آن شادي بزرگ بدل به نيايش، بدل به ذکر شود. آن شادي بدل به ذکر خداوند شود. يادآوري خداوند تنها تکرار الله، الله ، الله نيست ، تنها تکرار رام، رام ، رام نيست. وقتي شما پر از شادي باشيد خدا را در ژرف ترين هسته وجودي تان حاضر و ناظر مي بينيد. نه اينکه آن را تنها با لب و زبان تکرار کنيد. در آن حالت کل وجود شما، تمام ياخته هاي وجود شما، هر ذره از وجود شما الله را فرياد مي زند و الله الله مي گويد. اين ديگر چيزي نيست که بر زبان شما جاري شود بلکه در تمام وجود شما جاري است. اين يادآوري شفاهي و زباني نيست، اين ذکر يک امر وجودي است. اين يادآوري هميشه با شما هست و هميشه با شما مي ماند و بدل به حس و حال دروني شما مي شود و شما در آن خوشي، در آن شادي زندگي ميکنيد.

------------------------------------------

تا اوج نا اميدي

روزي تصميم گرفتم كه ديگر همه چيز را رها كنم. شغلم را، دوستانم را، مذهبم را و خلاصه تمام وابستگي هاي زندگي ام را !
به جنگلي رفتم تا براي آخرين بار با خداوند صحبت كنم و اگر نتوانستم دليلي براي ادامه ي زندگيم بيابم به آن نيز خاتمه دهم !
به خدا گفتم: آيا مي تواني دليلي براي ادامه اين زندگي برايم بياوري ؟ و جواب او مرا شگفت زده كرد.
او گفت: آيا سرخس و بامبو را مي بيني ؟
پاسخ دادم : بلي.
خداوند فرمود: هنگاميكه درخت بامبو و سرخس را آفريدم، به خوبي از آنها مراقبت نمودم. به آنها نور و آب و غذاي كافي دادم. دير زماني نپاييد كه سرخس سر از خاك برآورد و تمام زمين را فرا گرفت اما از بامبو خبري نبود. من از او قطع اميد نكردم. در دومين سال سرخس ها بيشتر رشد كردند و زيبايي خيره كننده اي به زمين بخشيدند اما همچنان از بامبوها خبري نبود. من بامبوها را رها نكردم.
در سالهاي سوم و چهارم نيز بامبوها رشد نكردند. اما من از آنها قطع اميد نكردم.
در سال پنجم جوانه كوچكي از بامبو نمايان شد. در مقايسه با سرخس بسيار كوچك و كوتاه بود اما با گذشت 6 ماه ارتفاع آن به بيش از 100 فوت رسيد.
5 سال طول كشيده بود تا ريشه هاي بامبو به اندازه كافي قوي شوند. ريشه هايي كه بامبو را قوي مي ساختند و آنچه را براي زندگي بدان نياز داشت را فراهم مي كردند.
خداوند در ادامه فرمود: آيا مي داني در تمام اين سالها كه تو درگير مبارزه با سختيها و مشكلات خودت بودي در حقيقت ريشه هايت را مستحكم مي ساختي ؟ من در تمامي اين مدت تو را رها نكردم همانگونه كه بامبوها را رها نكردم.
هرگز خودت را با ديگران مقايسه نكن. بامبو و سرخس دو گياه متفاوتند اما هر كدام به نوبه خود به زيبايي جنگل كمك مي كنند. زمان تو نيز فرا خواهد رسيد تو نيز رشد مي كني و قد مي كشي !
از او پرسيدم : من چقدر قد مي كشم.
در پاسخ از من پرسيد: بامبو چقدر رشد مي كند؟
جواب دادم : هر چقدر كه بتواند.
گفت: تو نيز بايد رشد كني و قد بكشي. هر اندازه كه بتواني.
ولي به ياد داشته باش كه من هرگز تو را رها نخواهم كرد. و در هر زمان پشتيبان تو خواهم بود !
پس هرگز نا اميد نشو !


آنچه امروز يک درخت را تنومند، سايه گستر و پر ثمر ساخته است، ريشه دواندن ديروز بذر آن در تاريکي هاي خاک بوده است. در هنگامه ي رنج هاي بزرگ، ملال هاي طاقت فرسا، شکست ها و مصيبت هاي خورد کننده، فرصتهاي بزرگي براي تغيير، گام نهادن به جلو و تصوري براي خلق آينده ايجاد مي شود. ماموريت شما در زندگي بي مشکل زيستن نيست، بلكه با انگيزه زيستن و اميدوار زيستن است ...

پس زندگي را باور کن همانگونه که هست، با همه دردها و رنجهايش، با همه شاديها و غمهايش، با همه ملال ها و دلفريبي هايش، باهمه شکستها و پيروزي هايش و با همه خاطرات تلخي ها و شيريني هايش، و زندگي را دوست بدار و به سرنوشت اميدوار باش، هر روز را با اميد و ايمان به خدا و فردايي بهتر به شب برسان، اينگونه باش تا زندگي برايت سهل تر و زيبا تر شود، يقين داشته باش که از ديد خداوند پنهان نخواهي ماند و همواره از مراقبت و همراهي او نيز بي بهره نخواهي ماند ...
از خانم محبوبه کاظمي

××××××××××××××××××××××××××××

اس ام اس ها و جوكهاي بامزه :


آبي تر از انيم که بي رنگ بميريم،از شيشه نبوديم که با سنگ بميريم، تقصير کسي نيست که اين گونه غريبيم،شايد که خدا خواست که دل تنگ بميريم

يك سنگ كافيست براي شكستن يك شيشه، يك حرف كافيست براي شكستن يك دل، يك ثانيه كافيست براي عاشق شدن و يك دوست مثل تو كافيست براي همه عمرم.

خوبرويان جهان را چو سرشتند زگل سنگي اندر گلشان بود همان شد دلشان.

امروز تولد پت و مت تو هم مثل من به خنگترين کسي که ميشناسي تبريک بگو! جنبه داشته باش واسه خودم نفرس:

خداوندا اين كشور را حفظ کن از دروغ،دشمن،واز خشكسالي.''داريوش بزرگ''

عشق چون شود کهنه، معتبر شود عاشق، دوست چون قديمي شد، حرمت دگر دارد.

ميدونى فرق تو با توب فوتبال جيه?توب فوتبال براى اينكه گل بشه خيلى زحمت ميكشه اما تو هميشه گلىمشــخــصــات آگــهــی

نــام : جوک
ایمــیل :
تلفن :
موقعیت : تهران
آدرس :
قیمت :
ثبت آگهی :  دوشنبه 30 شهریور 1394
انقضای آگهی :  سه شنبه 04 شهریور 1399
بروز رساني :  دوشنبه 30 شهریور 1394
بازدید :


ارسـال پیغـام برای آگهی دهنده
تماس بـا: جوک
در مـورد: رها شدن از گذشته
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به موبایل
ارسال به ایمیل
ارسال به صندوق پیامها
ارسال به یاهو مسنجر
کد امنیتی :

تماس با آگهی دهنده : در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد.آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همچنین از طریق فرم ارسال پیغام در زیر عکس آگهی میتوانید پیغام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.پس لطفا با مدیریت سایت تماس نگیرید.


اعتبار آگهی دهنده : بر طبق قوانین سایت درج هر گونه آگهي در سايت به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات وضمانت و هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سايت ما نمي باشد. بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.سایت ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.گزارش تخلف و حذف آگهی : در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشتید میتوانید ابتدا از طریق منوی کاربر وارد سایت شده و در بخش کاربری آگهی را حذف کنید و یا بر روی کلید گزارش تخلف و حذف آگهی در زیر شرح آگهی کلیک کنید و در صفحه مربوطه شماره آگهی و درخواست خود را ارسال کنید ما بلافاصله پس از بررسی در صورتی که این آگهی مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.


تازه های این بخش
1396.10.19تهرانفروش باد کنک هليمي تايلندي1
فروش انواع بادکنک هاي هليمي تک رنگ ؛ نقش دار ؛ خالدار؛ چراغدار ؛ بادکنک چراغ دار ؛ استوفر ؛ انواع فويلي BABY؛ BOY ؛ کالسکه ؛ فويلي سيبيل ؛ ...
1395.05.03تهران3 مطالب و SMS جالب و خنده دار , بامزه , اس ام اس بانمک
نمک شناس!!! او دزدى ماهر بود و با چند نفر از دوستانش باند سرقت تشكيل داده بودند. روزى باهم نشسته بودند و گپ مى زدند. در حين صحبتهاشان ...
1394.06.30تهرانامروز دوتا مطلب داريم قشنگه بخونيد و ببينيد
امروز دوتا مطلب داريم قشنگه بخونيد و ببينيد 1- مردم ملل مختلف اوقات خود را چگونه ميگذراند؟ پس از ساعتها تحقيق ، برنامه روزانه ملتهاي ...
1394.06.30تهراندوتا مطلب راجب درسهاي زندگي كه معلمين ميدهند
امروز دوتا مطلب راجب درسهاي زندگي كه معلمين ميدهند گذاشتم . 1- يادش به خير! يه معلم داشتيم که هميشه نه تنها به ما درس زبان انگليسي ميداد ...
1394.06.30تهرانتفاوت آدمهاي بزرگ و كوچك و متوسط , جمله هاي جالب و آموزنده
- تفاوت آدمهاي بزرگ و كوچك و متوسط آدم هاي بزرگ در باره ايده ها سخن مي گويند آدم هاي متوسط در باره چيزها سخن مي گويند آدم هاي كوچك پشت سر ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     آخرکلیه حقوق معنوی و حقوقی سایت متعلق به "بازارها " می باشد
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2018, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.