بنر ویــژه

توصیه های مهم خرید
رمز موفقیت آگهی شما

من رمز عبور را فراموش کردم


ويژه مرتبط
گابريل گارسيا ماركز
گابريل گارسيا ماركز ازجهان و خوانندگان خود خداحافظي مي‌کند نامه ي گابريل ..
مطالب و SMS جالب و خنده دار ,
نمک شناس!!! او دزدى ماهر بود و با چند نفر از دوستانش باند سرقت تشكيل داده ..

پیوند ها

آموزش ورد

فروش آنلاین کارت آیتونز و گوگل پلی

گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صادرات، واردات و ترخیص کالای گمرکی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

باز هم چند تا قسمت كوتاه و زيباي خواندني

كمانگير پير و عاقلي در مرغزاري در حال آموزش تيراندازي به دو جنگجوي جوان بود. در آن سوي مرغزار نشانه كوچكي كه از درختي آويزان شده بود، به چشم مي‌خورد. جنگجوي اولي تيري از تركش بيرون مي‌كشد، آن را در كمانش مي‌گذارد و نشانه مي‌رود. كماندار پير از او مي‌خواهد آنچه را كه مي‌بيند شرح دهد. جنگجو مي‌گويد: « آسمان را مي‌بينم، ابرها را، درختان را، شاخه‌هاي درختان را و هدف را» كمانگير پير مي‌گويد: كمانت را بگذار زمين، تو آماده نيستي. جنگجوي دومي ‌پا به پيش مي‌گذارد و آماده ي تيراندازي مي‌شود. كمانگير پير مي‌گويد: «هرآنچه را مي‌بيني شرح بده.» جنگجو مي‌گويد: «فقط هدف را مي‌بينم» پيرمرد فرمان مي‌دهد: « پس تيرت را بينداز.» تير صفيركشان بر نشان مي‌نشيند. پيرمرد مي‌گويد:«عالي بود. موقعي كه تنها هدف را مي‌بينيد، نشانه‌گيريتان درست خواهد بود و تيرتان بر طبق ميلتان به پرواز درخواهد آمد.» حواستان را به هدف جمع كنيد.

-----------------------------------------------------
عشق دستمال کاغذي به اشک !
دستمال کاغذي به اشک گفت: قطره قطره‌ات طلاست يک کم از طلاي خود حراج مي‌کني؟ عاشقم!
با من ازدواج مي‌کني؟ اشک گفت: ازدواج اشک و دستمالِ کاغذي! تو چقدر ساده‌اي خوش خيال کاغذي!
توي ازدواج ما تو مچاله مي‌شوي چرک مي‌شوي و تکه‌اي زباله مي‌شوي پس برو و بي‌خيال باش
عاشقي کجاست! تو فقط دستمال باش! دستمال کاغذي، دلش شکست گوشه‌اي کنار جعبه‌اش نشست
گريه کرد و گريه کرد و گريه کرد در تن سفيد و نازکش دويد خونِ درد آخرش، دستمال کاغذي مچاله شد
مثل تکه‌اي زباله شد او ولي شبيه ديگران نشد چرک و زشت مثل اين و آن نشد رفت اگرچه توي سطل آشغال
پاک بود و عاشق و زلال او با تمام دستمال‌هاي کاغذي فرق داشت چون که در ميان قلب خود دانه‌هاي اشک کاشت

---------------------------------------------------------
زني با سر و صورت کبود و زخمي سراغ دکتر روانشناس ميره ... دکتر مي پرسه : چه اتفاقي افتاده؟
خانم در جواب ميگه: دکتر، ديگه نمي دونم چکار کنم. هر وقت شوهرم عصباني و ناراحت مياد خونه، منو زير مشت و لگد له مي کنه و عصبانيتش رو سر من خالي مي کنه !!!
دکتر گفت: خب دواي دردت پيش منه : هر وقت شوهرت عصباني و ناراحت اومد خونه، يه فنجون چاي سبز بردار و شروع کن به قرقره کردن. و اين کار رو ادامه بده. دو هفته بعد،اون خانم با ظاهري سالم و سرزنده پيش دکتر برگشت !!!
خانم گفت: دکتر، پيشنهادتون فوق العاده بود. هر بار شوهرم عصباني و ناراحت اومد خونه، من شروع کردم به قرقره کردن چاي و شوهرم ديگه به من کاري نداشت!!!
دکتر گفت: ميبيني؟! اگه جلوي زبونت رو بگيري خيلي چيزا خود به خود حل ميشن !!!
--------------------------------------------------------------------------------
------
مي گويند کشاورزي افريقايي در مزرعه اش زندگي خوب و خوشي را با همسر و فرزندانش داشت. يک روز شنيد که در بخشي از افريقا معادن الماسي کشف شده اند و مردمي که به آنجا رفته اند ، با کشف الماس به ثروتي افسانه اي دست يافته اند . او که از شنيدن اين خبر هيجان زده شده بود ، تصميم گرفت براي کشف معدني الماس به آنجا برود. بنابر اين زن و فرزندانش را به دوستي سپرد و مزرعه اش را فروخت و عازم سفر شد .
او به مدت ده سال افريقا را زير پا مي گذارد و عاقبت...به دنبال بي پولي ، تنهايي و ياس و نوميدي خود را در اقيانوس غرق مي کند
اما زارع جديدي که مزرعه را خريده بود ، روزي در کنار رودخانه اي که از وسط مزرعه ميگذشت ، چشمش به تکه سنگي افتاد که درخشش عجيبي داشت . او سنگ را برداشت و به نزد جواهر سازي برد . مرد جواهر ساز با ديدن سنگ گفت که آن سنگ الماسي است که نمي توان قيمتي بر آن نهاد.
مرد زارع به محلي که سنگ را پيدا کرده بود رفت و متوجه شد سرتاسر مزرعه پر از سنگهاي الماسي است که براي درخشيدن نياز به تراش و صيقل داشتند.
مرد زارع پيشين بدون آنکه زير پاي خود را نگاه کند ، براي کشف الماس تمام افريقا را زير پا گذاشته بود ، حال آنکه در معدني از الماس زندگي مي کرد !

-------------------------------------------------------
زني مشغول درست کردن تخم مرغ براي صبحانه بود. ناگهان شوهرش سراسيمه وارد آشپزخانه شد و داد زد: مواظب باش، مواظب باش، يه کم بيشتر کره توش بريز.. واي خداي من، خيلي درست کردي.. حالا برش گردون.. زود باش. بايد بيشتر کره بريزي.. واي خداي من از کجا بايد کره بيشتر بياريم؟؟ دارن مي‌سوزن. مواظب باش. گفتم مواظب باش! هيچ وقت موقع غذا پختن به حرفهاي من گوش نمي‌کني.. هيچ وقت!! برشون گردون! زود باش! ديوونه شدي؟؟؟؟ عقلتو از دست دادي؟؟؟ يادت رفته بهشون نمک بزني. نمک بزن ... نمک
زن به او زل زده و ناگهان گفت: خداي بزرگ چه اتفاقي برات افتاده؟! فکر مي‌کني من بلد نيستم يه تخم مرغ ساده درست کنم؟
شوهر به آرامي گفت: فقط مي‌خواستم بدوني وقتي دارم رانندگي مي‌کنم، چه احساسي دارم
--------------------------------------------------------------------------------
--
امروز ظهر شيطان را ديدم. نشسته بر بساط صبحانه و آرام لقمه برميداشت. گفتم: ظهر شده، هنوز بساط کار خود را پهن نکرده اي؟ بني آدم نصف روز خود را بي تو گذرانده اند... شيطان گفت: خود را بازنشسته کرده ام. پيش از موعد! گفتم: به راه عدل و انصاف بازگشته اي يا سنگ بندگي خدا به سينه مي زني؟ گفت: من ديگر آن شيطان تواناي سابق نيستم. ديدم انسانها، آنچه را من شبانه به ده ها وسوسه پنهاني انجام ميدادم، روزانه به صدها دسيسه آشکارا انجام ميدهند. اينان را به شيطان چه نياز است؟... شيطان در حالي که بساط خود را برميچيد تا در کناري آرام بخوابد، زير لب گفت: آن روز که خداوند گفت بر آدم و نسل او سجده کن، نميدانستم که نسل او در زشتي و دروغ و خيانت، تا کجا ميتواند فرا رود،
و گرنه در برابر آدم به سجده مي رفتم و ميگفتم که: همانا تو پدر شياطيني


××××××××××××××××××××××××××××

اس ام اس ها و جوكهاي با مزه :

آنان که به قضاوت زندگي ديگران مي نشينند, از اين حقيقت غافلند که با صرف نيروي خود در اين زمينه, خويشتن را از آرامش و صفاي باطن محروم مي کنند.
الهي توفيقم ده که بيش از طلب همدردي, همدردي کنم..بيش از آنکه مرا بفهمند, ديگران را درک کنم..
پيش از آنکه دوستم بدارند, دوست بدارم..
زيرا در عطا کردن است که مي ستانيم و در بخشيدن است که بخشيده مي شويم و در
مردن است که حيات ابدي مي يابيم.

يكي ميره پيش دكتر ميگه دكترمن شب ها خواب مي بينم باخرها فوتبال بازي مي كنم.دكترمي گه اين داروهارو بخور. مرده مي گه نمي شه فردابخورم چون امشب فيناله.

مي دونيد چرا در بعضي جاها در مراسم عروسي داماد رو روي اسب مي‌نشونند؟ خب واسه اين که آخرين شانس فرار رو هم به اون داده باشند!

يك نفر با يکي تصادف ميکنه افسر مياد ميگه: کدومتون مقصريد؟ ميگه والا من که خواب بودم از اين آقا بپرسين!

يه نفر دو تا بلوک سيماني رو گذاشته بوده رو دوشش، و داشت مي برد بالاي ساختمون. صاحب کارش بهش ميگه: تو که فرقون داري، چرا اينا رو ميذاري رو کولت؟! ميگه: اون دفعه با فرقون بردم، اون چرخش پشتم رو اذيت مي کرد.

به يكي ميگن چرا درس ميخوني؟ ميگه درس ميخونم دکتر بشم مطب بزنم پول در بيارم نيسان بخرم کار کنممشــخــصــات آگــهــی

نــام : جوک
ایمــیل :
تلفن :
موقعیت : تهران
آدرس :
قیمت :
ثبت آگهی :  دوشنبه 30 شهریور 1394
انقضای آگهی :  سه شنبه 04 شهریور 1399
بروز رساني :  دوشنبه 30 شهریور 1394
بازدید :


ارسـال پیغـام برای آگهی دهنده
تماس بـا: جوک
در مـورد: باز هم چند تا قسمت كوتاه و زيباي خواندني
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به موبایل
ارسال به ایمیل
ارسال به صندوق پیامها
ارسال به یاهو مسنجر
کد امنیتی :

تماس با آگهی دهنده : در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد.آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همچنین از طریق فرم ارسال پیغام در زیر عکس آگهی میتوانید پیغام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.پس لطفا با مدیریت سایت تماس نگیرید.


اعتبار آگهی دهنده : بر طبق قوانین سایت درج هر گونه آگهي در سايت به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات وضمانت و هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سايت ما نمي باشد. بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.سایت ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.گزارش تخلف و حذف آگهی : در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشتید میتوانید ابتدا از طریق منوی کاربر وارد سایت شده و در بخش کاربری آگهی را حذف کنید و یا بر روی کلید گزارش تخلف و حذف آگهی در زیر شرح آگهی کلیک کنید و در صفحه مربوطه شماره آگهی و درخواست خود را ارسال کنید ما بلافاصله پس از بررسی در صورتی که این آگهی مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.


تازه های این بخش
1396.10.19تهرانفروش باد کنک هليمي تايلندي1
فروش انواع بادکنک هاي هليمي تک رنگ ؛ نقش دار ؛ خالدار؛ چراغدار ؛ بادکنک چراغ دار ؛ استوفر ؛ انواع فويلي BABY؛ BOY ؛ کالسکه ؛ فويلي سيبيل ؛ ...
1395.05.03تهران3 مطالب و SMS جالب و خنده دار , بامزه , اس ام اس بانمک
نمک شناس!!! او دزدى ماهر بود و با چند نفر از دوستانش باند سرقت تشكيل داده بودند. روزى باهم نشسته بودند و گپ مى زدند. در حين صحبتهاشان ...
1394.06.30تهرانامروز دوتا مطلب داريم قشنگه بخونيد و ببينيد
امروز دوتا مطلب داريم قشنگه بخونيد و ببينيد 1- مردم ملل مختلف اوقات خود را چگونه ميگذراند؟ پس از ساعتها تحقيق ، برنامه روزانه ملتهاي ...
1394.06.30تهراندوتا مطلب راجب درسهاي زندگي كه معلمين ميدهند
امروز دوتا مطلب راجب درسهاي زندگي كه معلمين ميدهند گذاشتم . 1- يادش به خير! يه معلم داشتيم که هميشه نه تنها به ما درس زبان انگليسي ميداد ...
1394.06.30تهرانتفاوت آدمهاي بزرگ و كوچك و متوسط , جمله هاي جالب و آموزنده
- تفاوت آدمهاي بزرگ و كوچك و متوسط آدم هاي بزرگ در باره ايده ها سخن مي گويند آدم هاي متوسط در باره چيزها سخن مي گويند آدم هاي كوچك پشت سر ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     آخرکلیه حقوق معنوی و حقوقی سایت متعلق به "بازارها " می باشد
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2018, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.