بنر ویــژه

توصیه های مهم خرید
رمز موفقیت آگهی شما

من رمز عبور را فراموش کردم


ويژه مرتبط
گابريل گارسيا ماركز
گابريل گارسيا ماركز ازجهان و خوانندگان خود خداحافظي مي‌کند نامه ي گابريل ..
مطالب و SMS جالب و خنده دار ,
نمک شناس!!! او دزدى ماهر بود و با چند نفر از دوستانش باند سرقت تشكيل داده ..

پیوند ها

آموزش ورد

فروش آنلاین کارت آیتونز و گوگل پلی

گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صادرات، واردات و ترخیص کالای گمرکی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

چرا در زندگي احساس شادي نمي كنيم - لبخند را فراموش نكن’

چرا در زندگي احساس شادي نمي كنيم

آنگاه که زندگي همچون ترانه اي جاري مي گردد، تبسّم آسان است، امّا ارزش لبخند زماني دو چندان است که در شرايط نابسمان و سخت نيز لبخند را بر لب داشته باشيد!''
''الا ويلرويلکاکس ''
غم و اندوه حالتي است که به دليل متمرکز شدن بر اشتباهات گذشته و آن چه در طول زندگي از دست داده ايم برايمان به صورت عادت در آمده است.
''تنها دليل اين که چرا شما هم اکنون، خوشي و سعادت را تجربه نمي کنيد اين است که فقط به آن چه که نداريد فکر مي کنيد و دائماً بر آنها تمرکز داريد'' ''آنتوني ديملو''
غم و اندوه عادتيست که بر اساس آن دنيا را از ديدگاه کمبود و نقصان طبقه بندي مي کنيد و به طور مداوم به کمبود آن چه که خود را شايسته آنها مي دانيم مثل، پول، سلامتي، عشق، دوستي و حتّي اوقات فراغت مي انديشيد. بارها و بارها توّهماتي را در ذهن خود جاي مي دهيد که احساس غم و اندوه مي کنيد.
در حالي که مي توانيد شاد باشيد اگر طبق آن جهان را از ديدگاه آن چه که داريد و آن چه درست است بنگريد. انسانهاي شاد و خوشحال از نيروها، استعدادها و توانايي هايشان هميشه شاد و راضي هستند و خود را با ديگران مقايسه نمي کنند. آنها از نيروها، اموال و قدرت ديگران نمي هراسند و به آنها غبطه نمي خورند. شادي و خوشحالي در نتيجه به وجد آمدن از آن چه که هستيد، آن چه که داريد، آن چه مي توانيد بشويد و برخورداري از اين دانش که موجودي الهي هستيد که همواره مورد رحمت بي کران خداوند است، حاصل مي شود.

غم و اندوه از قانون کمبود و نقصان نشأت مي گيرد و با توجه به قانون وفور نعمت از جانب خداوند متعال که هميشه در دسترس شماست مي توانيد اين حس را از بين ببريد.
خداوند در همه جا و همه وقت همراه ماست و رحمت وي قلمرو خاصّي نداريد و شامل همه ي بنده هاست، وي هيچ استثنايي بين بنده هاي خود قائل نشده بلکه تنها خود ما هستيم که لياقت استفاده از اين نعمات را تعيين مي کنيم.
هرگز! هرگز! در مقابل اندوه تسليم نشويد. همواره حتّي در حال وقايع ناگوار و سختي ها، سپاسگزار خدواند باشيد، چرا که پشت هر ابر سياهي، نوري مي تابد که ما از علّت و زمان آن آگاه نيستيم. تنها اوست که صلاح بنده ها را مي داند، پس قضاوت نيز به عهده ي اوست. احساس حقارت نکنيد و سعي کنيد پرتوهاي شادي و دوستي را از خود ساطع کنيد، چهره اي عبوس نداشته باشيد، با لبخند و رويي خوش در سير زندگي و برخورد با ديگران، عشق و حسن نيّت خود را نسبت به هر موجود زنده اي نشان مي دهيد، شايد در ابتدا کمي سخت باشد، کافيست امتحان کنيد!
''پروردگارا ياري ام ده تا در دل هاي غمگين، بذر شادماني بکارم'' فرانسيس مقدّس

-----------------------------------------

2- لبخند را فراموش نکنيد

1. لبخند جذابتان مي کند.
همه ما به سمت افراديکه لبخند مي زنند کشيده مي شويم. لبخند يک کشش و جذبه فوري ايجاد مي کند. دوست داريم نسبت به آنها شناخت پيدا کنيم.
2. لبخند حال و هوايتان را تغيير مي دهد.
دفعه بعدي که احساس بي حوصلگي و ناراحتي کرديد، لبخند بزنيد. لبخند به بدن حقه مي زند.

3. لبخند مسري است.
لبخند زدن برايتان شادي مي آورد. با لبخند زدن فضاي محيط را هم شادتر مي کنيد و اطرافيان را مانند آهن ربا به سمت خود مي کشيد.

4. لبخند زدن استرس را از بين مي برد.
وقتي استرس داريد، لبخند بزنيد. با اينکار استرستان کمتر مي شود و مي توانيد براي بهبود اوضاع وارد عمل شويد.

5. لبخند زدن سيستم ايمني بدن را تقويت مي کند.
به اين دليل عملکرد ايمني بدن تقويت مي شود که شما احساس آرامش بيشتري داريد. با لبخند زدن از ابتلا به آنفولانزا و سرماخوردگي جلوگيري کنيد.

6. لبخند زدن فشارخونتان را پايين مي آورد.
وقتي لبخند مي زنيد، فشارخونتان به طرز قابل توجهي پايين مي آيد. لبخند بزنيد و خودتان امتحان کنيد.

7. لبخند زدن اندورفين، سروتونين و مسکن هاي طبيعي بدن را آزاد مي کند.
تحقيقات نشان داده است که لبخند زدن با توليد اين سه ماده در بدن باعث بهبود روحيه مي شود. مي توان گفت لبخند زدن يک داروي مسکن طبيعي است.

8. لبخند زدن چهره تان را جوانتر نشان مي دهد.
عضلاتي که براي لبخند زدن استفاده مي شوند صورت را بالا مي کشند. پس نيازي به کشيدن پوست صورتتان نداريد، سعي کنيد هميشه لبخند بزنيد.

9. لبخند زدن باعث مي شود موفق به نظر برسيد.
به نظر مي رسد که افراديکه لبخند مي زنند اعتماد به نفس بالاتري دارند و در کارشان بيشتر پيشرفت مي کنند.

10. لبخند زدن کمک مي کند مثبت انديش باشيد.
لبخند بزنيد. حالا سعي کنيد بدون از بين رفتن آن لبخند به يک مسئله منفي فکر کنيد. خيلي سخت است. وقتي لبخند مي زنيم بدن ما به بقيه بدن پيغام مي فرستد که ''زندگي خوب پيش مي رود''. پس با لبخند زدن از افسردگي، استرس و نگراني دور بمانيد.


لبخند بزن دوست من


××××××××××××××××××××××××××××

اس ام اس ها و جوكهاي با مزه :

عشقم نثار کسي ا ست که با دستپاچگي در جاده‌ها از من سبقت مي‌گيرد. به کسي که در گوشهٔ خيابان به حالت احتياج افتاده‌است، کمي پول بيشتري مي‌دهم. بين جر و بحثهاي مردم در يک سوپر مارکت مي‌روم و سعي مي‌کنم به آن محيط عشق ببرم.در غالب هزاران راه، هر روز، عبادت معنويم بخشش عشق است و نه اينکه يک مسيحي، کليمي، بودايي يا مسلمان باشم بلکه سعي مي‌کنم شبيه به مسيح، شبيه به بودا، شبيه به موسي، و يا شبيه به محمد باشم.

مثل خورشيد باش عشق و محبت را بدون هيچ انتظاري به ديگران ببخش

مي خواستن غضنفر رو شكنجه روحي بدن ، مي فرستنش تو يك اتاق گرد ، ميگن برو يك گوشه بشين !

يه روستايي تو يك شب برف و بوراني داشته از سر زمين برمي گشته خونه ، يهو مي بينه يكجا كوه ريزش كرده ، يك قطار هم داره ازون دور مياد ! خلاصه جنگي لباساشو درمياره و آتيش ميزنه ، ميره اون جلو واميسته . رانندة قطاره هم كه آتيشو مي بينه ميزنه رو ترمز و قطار واميسته . همچين كه قطار واستاد ، روستايي يك نارنجك درمياره ، ميندازه زير قطار ، چهل پنجاه نفر آدم لت و پار ميشن ! خلاصه يارو رو ميگيرن ميبيرن بازجويي ، اونجا بازرس بهش ميتوپه كه : مرتيكة خر ! نه به اون لباس آتيش زدنت ، نه به اون نارنجك انداختنت ! آخه تو چه مرگت بود ؟! يارو ميزنه زير گريه ، ميگه : جناب سروان به خدا من از بچگي اين دهقان فداكار و حسين فهميده رو قاطي مي كردم !

يکي ميره مسابقه بيست سوالي ، رفقاش از پشت صحنه بهش ميرسونن كه : جواب برج ايفله ، فقط تو زود نگو كه ضايع شه . خلاصه مسابقه شروع ميشه ، يارو ميپرسه : تو جيب جا ميگيره ؟ ميگن : نه . ميگه : ...ها ! پس حتماٌ برج ايفله !

يکي ميره مسابقه بيست سوالي . رفقاش از پشت صحنه بهش ميرسونن كه جواب خياره ، فقط تو زود نگو كه ضايع شه . خلاصه مسابقه شروع ميشه ، يارو ميپرسه : تو جيب جا ميگيره ؟ ميگن : نه . ميگه : بابا اين عجب خيار گنده ايه !
مشــخــصــات آگــهــی

نــام : جوک
ایمــیل :
تلفن :
موقعیت : تهران
آدرس :
قیمت :
ثبت آگهی :  دوشنبه 30 شهریور 1394
انقضای آگهی :  سه شنبه 04 شهریور 1399
بروز رساني :  دوشنبه 30 شهریور 1394
بازدید :


ارسـال پیغـام برای آگهی دهنده
تماس بـا: جوک
در مـورد: چرا در زندگي احساس شادي نمي كنيم - لبخند را فراموش نكن’
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به موبایل
ارسال به ایمیل
ارسال به صندوق پیامها
ارسال به یاهو مسنجر
کد امنیتی :

تماس با آگهی دهنده : در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد.آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همچنین از طریق فرم ارسال پیغام در زیر عکس آگهی میتوانید پیغام خود را برای آگهی دهنده ارسال کنید. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.پس لطفا با مدیریت سایت تماس نگیرید.


اعتبار آگهی دهنده : بر طبق قوانین سایت درج هر گونه آگهي در سايت به معناي به رسميت شناختن فعاليت ، خدمات وضمانت و هر موضوع ديگر درج شده در آگهي از طرف سايت ما نمي باشد. بنابراين قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد از آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.سایت ما هیچگونه مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد.گزارش تخلف و حذف آگهی : در صورتی که آگهی شما تاریخ گذشته باشد یا اطلاعات تماس آگهی برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشد و تمایل به حذف آگهی داشتید میتوانید ابتدا از طریق منوی کاربر وارد سایت شده و در بخش کاربری آگهی را حذف کنید و یا بر روی کلید گزارش تخلف و حذف آگهی در زیر شرح آگهی کلیک کنید و در صفحه مربوطه شماره آگهی و درخواست خود را ارسال کنید ما بلافاصله پس از بررسی در صورتی که این آگهی مربوط به شما باشد آن را حذف خواهیم کرد.


تازه های این بخش
1396.10.19تهرانفروش باد کنک هليمي تايلندي1
فروش انواع بادکنک هاي هليمي تک رنگ ؛ نقش دار ؛ خالدار؛ چراغدار ؛ بادکنک چراغ دار ؛ استوفر ؛ انواع فويلي BABY؛ BOY ؛ کالسکه ؛ فويلي سيبيل ؛ ...
1395.05.03تهران3 مطالب و SMS جالب و خنده دار , بامزه , اس ام اس بانمک
نمک شناس!!! او دزدى ماهر بود و با چند نفر از دوستانش باند سرقت تشكيل داده بودند. روزى باهم نشسته بودند و گپ مى زدند. در حين صحبتهاشان ...
1394.06.30تهرانامروز دوتا مطلب داريم قشنگه بخونيد و ببينيد
امروز دوتا مطلب داريم قشنگه بخونيد و ببينيد 1- مردم ملل مختلف اوقات خود را چگونه ميگذراند؟ پس از ساعتها تحقيق ، برنامه روزانه ملتهاي ...
1394.06.30تهراندوتا مطلب راجب درسهاي زندگي كه معلمين ميدهند
امروز دوتا مطلب راجب درسهاي زندگي كه معلمين ميدهند گذاشتم . 1- يادش به خير! يه معلم داشتيم که هميشه نه تنها به ما درس زبان انگليسي ميداد ...
1394.06.30تهرانتفاوت آدمهاي بزرگ و كوچك و متوسط , جمله هاي جالب و آموزنده
- تفاوت آدمهاي بزرگ و كوچك و متوسط آدم هاي بزرگ در باره ايده ها سخن مي گويند آدم هاي متوسط در باره چيزها سخن مي گويند آدم هاي كوچك پشت سر ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     آخرکلیه حقوق معنوی و حقوقی سایت متعلق به "بازارها " می باشد
Powered by IranWebShop Advertising-[10.5] Persian   |  Copyright ©2018, www.IranWebShop.com Enterprises Ltd.